Powrót PGE Ekstraligi z wakacyjnej przerwy

Brakowało Wam żużlowych emocji? Teraz będziecie mieli ich aż nadto. Rozpoczynamy drugą część rywalizacji o DMP 2018 roku. Pracowity weekend czeka żużlowców Unii Leszno i Stali Gorzów. Najpierw w piątek awansem rozegrają mecz pomiędzy sobą a następnie w ramach właściwego […]

Brakowało Wam żużlowych emocji? Teraz będziecie mieli ich aż nadto. Rozpoczynamy drugą część rywalizacji o DMP 2018 roku. Pracowity weekend czeka żużlowców Unii Leszno i Stali Gorzów. Najpierw w piątek awansem rozegrają mecz pomiędzy sobą a następnie w ramach właściwego terminarzu w niedzielę spotkania przypadające na 11. kolejkę PGE Ekstraligi. Zapowiada się ciekawie? Zapewne dlatego nSport+ wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kibica przeprowadzi 3 transmisje z Najlepszej żużlowej Ligi Świata. Czas start.

Tylko 3 lokaty i tylko 3 oczka dzielą Unię i Stal w ligowej tabeli. Dystans jest jak najbardziej do odrobienia bo Lesznu, mimo że w składzie ma gwiazdy wielkiego formatu to przytrafiają się wpadki. Do takiej należy zaliczyć ostatnią porażkę w Częstochowie na ostatniej prostej. W dodatku o formę niektórych liderów kibice Unii nie mogą być spokojni. Gorzów z racji, że jadą u siebie będą stawiani jednak w roli faworyta.

Derby kujawsko – pomorskiego, choć nie elektryzują tak jak niegdyś to dla zainteresowanych stron będą w centrum uwagi. Oto Toruń, dla którego obecnie brakuje miejsca w play – offach musi wygrać z Grudziądzem, który z kolei chciałby uniknąć spadku z PGE Ekstraligi. Get Well pojedzie bez Jasona Doyla, GKM bez postawy, którą prezentowali w ubiegłym roku będąc jedną z rewelacji sezonu.

Leszno rozpoczyna i kończy weekend w lubuskiem. Po gorzowskiej Stali zmierzy się z jednym z kandydatów do spadku. Zielonogórzanie robią co mogą aby utrzymać się w lidze, ale starania to na razie zbyt mało. Wszystko wskazuje na to, że z GKM – em podzielą się miejscami 7. i 8.

PIĄTEK – 27 LIPCA 2018

19:00 PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: CASH BROKER STAL GORZÓW – FOGO UNIA LESZNO na żywo

NIEDZIELA – 29 LIPCA 2018

16:30 PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


17:00 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ – GET WELL TORUŃ na żywo


19:00 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo


19:30 
PGE Ekstraliga – 13. kolejka: FALUBAZ ZIELONA GÓRA – FOGO UNIA LESZNO na żywo


21:15
Magazyn PGE EKSTRALIGA na żywo

About 0a60d0xx