Powrót Roberta Kubicy na tor w Eurosporcie 1

W sobotę i niedzielę, 24 i 25 września br. Robert Kubica powróci na tor wyścigowy w Spa-Francorchamps, gdzie będzie rywalizował w serii Renault Sport Trophy. Relacje na żywo z obu wyścigów z udziałem Polaka będzie można oglądać na antenie kanału […]

W sobotę i niedzielę, 24 i 25 września br. Robert Kubica powróci na tor wyścigowy w Spa-Francorchamps, gdzie będzie rywalizował w serii Renault Sport Trophy. Relacje na żywo z obu wyścigów z udziałem Polaka będzie można oglądać na antenie kanału Eurosport 1.

Od czasu wypadku Roberta Kubicy podczas rajdu Ronde di Andora kibice motorsportu nie mieli okazji do zobaczenia go w akcji na torze wyścigowym. Polscy fani Krakowianina mogli obserwować jego poczynania w WRC, ale jak wiadomo jego kariera rajdowa raczej dobiegła już końca. Teraz po wielu miesiącach przerwy będziemy mieli okazję zobaczyć naszego kierowcę rywalizującego na jednym z najbardziej znanych obiektów świata. Tor w Spa-Francorchamps charakteryzuje się długimi prostymi, szybkimi sekcjami zakrętów, i mitycznym zakrętem Rogue.

Robert Kubica w weekendowej rywalizacji będzie reprezentował barwy francuskiej drużyny, Duqueine Engineering.  W sobotę Polak będzie rywalizować w wyścigu „Endurance” (70 minut + 1 okrążenie), natomiast w niedzielę w „Sprint Pro” (25 minut + 1 okrążenie). W rozgrywaniu wyścigów nie powinna przeszkadzać pogoda, ponieważ zarówno na sobotnią, jak i na niedzielną rywalizację nie zapowiadane są opady deszczu.

pasek2

SOBOTA – 24 WRZEŚNIA 2016

16:00 Renault Sport Trophy, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

NIEDZIELA – 25 WRZEŚNIA 2016

12:00 Renault Sport Trophy, Spa-Francorchamps, Belgia: WYŚCIG na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player

pasek2

About Bartłomiej Rój