Pre-sezon NHL: Plan transmisji na nadchodzący tydzień

Coraz bliżej sezon zasadniczy, więc coraz większego tempa nabierają przygotowania drużyn grających w najlepszej lidze świata. W najbliższym tygodniu będziemy mogli niemalże codziennie obserwować przy pomocy platformy Viaplay, jak wyglądają poszczególne drużyny u progu sezonu. Najwięcej frajdy będą mieli z […]

Coraz bliżej sezon zasadniczy, więc coraz większego tempa nabierają przygotowania drużyn grających w najlepszej lidze świata. W najbliższym tygodniu będziemy mogli niemalże codziennie obserwować przy pomocy platformy Viaplay, jak wyglądają poszczególne drużyny u progu sezonu.

Najwięcej frajdy będą mieli z pewnością kibice Vancouver Canucks. Viaplay na nadchodzący tydzień zaplanowało pokazać, aż trzy mecze kanadyjskiej drużyny. Już tej nocy będzie można zobaczyć hokeistów Vancouver w pojedynku z Winnipeg Jets. Oprócz tego ich mecze będę pokazywane w środowy i niedzielny poranek. Oprócz transmisji o tak zwanych ,,nieludzkich porach” mamy też przyjemnego ,,rodzynka” dla jeszcze niewkręconych w NHL a chcących zobaczyć czym to się je. W sobotę o 22.05 będzie można zobaczyć w akcji hokeistów Nashville Predators w pojednyku z Carolina Hurricanes.

PONIEDZIAŁEK – 4 PAŹDZIERNIKA 2021

01:05 Pre-sezon NHL: VANCOUVER CANUCKS – WINNIPEG JETS na żywo

ŚRODA – 6 PAŹDZIERNIKA 2021

04:05 Pre-sezon NHL: VANCOUVER CANUCKS – SEATTLE KRAKEN na żywo

CZWARTEK – 7 PAŹDZIERNIKA 2021

02:05 Pre-sezon NHL: MINNESOTA WILD – ST LOUIS BLUES na żywo

SOBOTA – 9 PAŹDZIERNIKA 2021

01:05 Pre-sezon NHL: WASHINGTON CAPITALS – PHILADELPHIA FLYERS na żywo

22:05 Pre-sezon NHL: NASHVILLE PREDATORS – CAROLINA HURRICANES na żywo

NIEDZIELA – 10 PAŹDZIERNIKA 2021

03:05 Pre-sezon NHL: VANCOUVER CANUCKS – EDMONTON OILERS na żywo

About Andrzej Mościński