Premier League: 5. kolejka na sportowych antenach Canal+

W piątkowy wieczór meczem na Stamford Bridge o 21 rozpocznie się już 5. kolejka angielskiej ekstrakalsy. Widzowie siostrzanych stacji sportowych Canal+ będą mieli możliwość śledzenia na żywo najciekawszych spotkań tej serii. Ostatnie wysokie zwycięstwo nad mistrzem Anglii pozwoliło „The Reds” […]

W piątkowy wieczór meczem na Stamford Bridge o 21 rozpocznie się już 5. kolejka angielskiej ekstrakalsy. Widzowie siostrzanych stacji sportowych Canal+ będą mieli możliwość śledzenia na żywo najciekawszych spotkań tej serii.

Ostatnie wysokie zwycięstwo nad mistrzem Anglii pozwoliło „The Reds” awansować na 6. miejsce w tabeli. Teraz wyjadą do Londynu aby zmierzyć się z „The Blues”. Czy Londyńczycy podtrzymają passę bez porażki?

W sobotę „The Citizens” będą bronić fotelu lidera i statusu jedynej drużyny bez straty ligowego punktu. Rywalem będą piłkarze AFC Bournemouth, którzy zajmują 14 lokatę.

5 ligowych oczek dzieli zawodników Evertonu i Middlesbrough. Gospodarze, w przypadku straty punktów przez Chelsea, staną przed szansą zajęcia pozycji samodzielnego wicelidera Premier League.

W niedzielę Canal+Sport zaprezentuje trzy spotkania. W pierwszym „Czerwone diabły” spróbują wrócić do gry o podium ligi. Pokonując Watford FC pewnie im się to uda. Następnie nie najlepiej radzący sobie „Łabędzie” wyjadą na teren, nie lepiej spisującego się na początku ligi „Świętych”. Na końcu Tottenham nie powinien mieć większych problemów z wywalczeniem kompletu punktów ze spotkania z Sunderlandem.

pasek2

PIĄTEK – 16 WRZEŚNIA 2016

20:55 Premier League – 5. kolejka: CHELSEA FC – LIVERPOOL FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HDCanal+ Sport Online

SOBOTA – 17 WRZEŚNIA 2016

15:30 Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

15:55 
Premier League – 5. kolejka: MANCHESTER CITY – AFC BOURNEMOUTH na żywo
CANAL+ Sport 2 HD


18:00
Magazyn GORĄCZKA PIŁKARSKIEJ SOBOTY na żywo
CANAL+ Sport 2 HD


18:25 
Premier League – 5. kolejka: EVERTON FC – MIDDLESBROUGH FC na żywo
CANAL+ Sport 2 HD

NIEDZIELA – 18 WRZEŚNIA 2016

12:55 Premier League – 5. kolejka: WATFORD FC – MANCHESTER UNITED FC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

15:05 Premier League – 5. kolejka: SOUTHAMPTON FC – SWANSEA CITY na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

17:25
 Premier League – 5. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR – SUNDERLAND AFC na żywo
CANAL+ Sport HDCanal+ Sport Online

pasek2

About 0a60d0xx