Przeciwko Manchesterowi Utd z 1-3 do 5-3. Tak gra Leicester City!

Takiego wyniku chyba nikt się na świecie nie spodziewał. Leicester City z Wasilewskim na ławce rezerwowych wygrało z Manchesterem United! W 12.minucie kibicom z Manchesteru pokazał się Radamel Falcao. Dośrodkował do Van Persiego, a ten pięknym uderzeniem głową, dał pierwszego […]

Takiego wyniku chyba nikt się na świecie nie spodziewał. Leicester City z Wasilewskim na ławce rezerwowych wygrało z Manchesterem United!

W 12.minucie kibicom z Manchesteru pokazał się Radamel Falcao. Dośrodkował do Van Persiego, a ten pięknym uderzeniem głową, dał pierwszego gola gościom.

W 16.minucie padła kolejna bramka dla United. Wayne Rooney podał do Angela Di Marii, a ten pięknie przelobował bramkarza, i podwyższył prowadzenie gości.

Ale już minutę później Leicester dało o sobie znać. Jamie Vardy dośrodkował, a gola głową strzelił Leonardo Ulloa.

Na wyniku 1-2 dla gości zakończyła się pierwsza połowa. Ale co się działo w drugiej?

W 56.minucie było wielkie zamieszanie w polu karnym Leicesteru. Wykorzystał to Ander Herrera podwyższając wynik na 1-3.

Potem dwie szybkie bramki gospodarzy. W 61.minucie rzut karny wykorzystał David Nugent, a w 66.minucie po podanieu Vardego, gola strzelił Esteban Cambiasso.

W 78.minucie gola strzelił Jamie Vardy. De Laet rozpoczął akcję wysokim podaniem do Vardego, a ten pewnie pokonał bramkarza gości.

W 82.minucie za faul od tyłu w polu karnym czerwoną kartkę dostał Blackett, a jedenastkę wykorzystał Leonardo Ulloa.

Tak beniaminek Leicester City pokonał aż 5-3 Manchester United, które można powiedzieć, że nie miało obrony.

Leicester City – Manchester United 5:3 (1:2)

Bramki: Ulloa (17, 83), Nugent (62), Cambiasso (64), Vardy (79) – Van Persie (13), Di Maria (16), Herrera (57)
Sędzia: Mark Clattenburg (Anglia)

Leicester: Schmeichel – De Laet, Morgan,Moore, Konchesky – Cambiasso (71. King) – Nugent (75. James), Drinkwater, Hammond, Vardy (85. Schlupp) – Ulloa

United: De Gea – Rafael, Evans (30. Smalling), Blackett, Rojo – Herrera, Blind, Di Maria (76. Mata) – Rooney – Falcao (72. Januzaj), Van Persie