Przedostatnia kolejka Tauron Ligi siatkarek na antenach Polsatu Sport

W ten weekend Polsat na swoich sportowych antenach pokaże cztery spotkania dwudziestej pierwszej kolejki Tauron Ligi. Wciąż do wyłonienia pozostaje zdobywca tytułu mistrza Polski. W piątek Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz podejmie Developres SkyRes Rzeszów. Rzeszowianki są na pozycji wicelidera siatkarskiej […]

W ten weekend Polsat na swoich sportowych antenach pokaże cztery spotkania dwudziestej pierwszej kolejki Tauron Ligi. Wciąż do wyłonienia pozostaje zdobywca tytułu mistrza Polski.

W piątek Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz podejmie Developres SkyRes Rzeszów. Rzeszowianki są na pozycji wicelidera siatkarskiej kobiecej ekstraklasy, a warto dodać, że zawodniczki z Podkarpacia mają jedno zaległe spotkanie do rozegrania, co pozostaje ich asem w rękawie. Wieczorem Energa MKS Kalisz zagra z DPD Iłcapitol Legionovią Legionowo. Obie drużyny zakończą sezon w środku stawki, pozostaje im tylko gra o honor.

W niedzielę przyjrzymy się jednemu spotkaniu ŁKS Commercecon ŁodźE.Leclerc Moya Radomka Radom. Łodzianki plasują się na czwartej lokacie w tabeli i czeka ich trudna walka o udział w europejskich pucharach. Natomiast Radomka sensacyjnie lideruje Tauron Lidze i z Rzeszowiankami oraz Policzankami będzie się biła o tytuł najlepszej kobiecej drużyny w Polsce 2020/2021. Na zakończenie tej serii gier, w poniedziałek obejrzymy jeden mecz i to będzie pojedynek na szczycie ligi. Walczący o mistrzostwo Grupa Azoty Chemik Police zmierzy się z Grot Budowlanymi Łódź. Są to dwie bardzo utytułowane kluby w historii polskiej żeńskiej siatkówki. Zapowiada się fantastyczny bój i być może jakieś drobne rozstrzygnięcie w kwestii całego sezonu. Oto plan transmisji.

PIĄTEK – 26 LUTEGO 2021

17:30 Tauron Liga – 21. kolejka: POLSKIE PRZETWORY PAŁAC BYDGOSZCZ – DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW 


20:30 Tauron Liga – 21. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – DPD IŁCAPITOL LEGIONOVIA LEGIONOWO 

NIEDZIELA – 28 LUTEGO 2021

20:30 Tauron Liga – 21. kolejka: ŁKS COMMERCECON ŁÓDŹ – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM 
Polsat Sport HD

PONIEDZIAŁEK – 28 LUTEGO 2021

20:30 Tauron Liga – 21. kolejka: GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ 
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.