Przedostatnia seria gier PlusLigi w Polsacie Sport

W najbliższych dniach porządkujemy terminarz, odrabiamy zaległości, równamy liczbę rozegranych meczów każdej drużyny do dwudziestu pięciu, ażeby potem móc spokojnie przeprowadzić ostatnią kolejkę. Sześć spotkań PlusLigi pokaże Polsat Sport w tym tygodniu. W środę wicelider naszej siatkarskiej ekstraklasy Jastrzębski Węgiel […]

W najbliższych dniach porządkujemy terminarz, odrabiamy zaległości, równamy liczbę rozegranych meczów każdej drużyny do dwudziestu pięciu, ażeby potem móc spokojnie przeprowadzić ostatnią kolejkę. Sześć spotkań PlusLigi pokaże Polsat Sport w tym tygodniu.

W środę wicelider naszej siatkarskiej ekstraklasy Jastrzębski Węgiel podejmie walczącą o jak najlepszą lokatę w tabeli Aluron CMC Wartę Zawiercie. Jastrzębianie dyskwalifikacji z Ligi Mistrzów skupiają się już tylko na zgromadzeniu największej możliwej liczby oczek na zakończenie sezonu, bowiem drugiego miejsca są już pewni. Natomiast Warta ma jeszcze matematyczne szanse na wyprzedzenie Skry, Vervy, Resovii czy Trefla. Zapowiada się ciekawy pojednyek.

W sobotę obejrzymy aż trzy spotkania. Na początek GKS Katowice zmierzy swoje siły z Indykpolem AZS Olsztyn w meczu o pierwsze miejsce w drugiej połowie tabeli. O ósmą pozycję walczy także Cuprum Lubin, które zagra na wyjeździe z mistrzem Polski obecnego sezonu Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Trudno powiedzieć, czy Miedziowi mają jakieś szanse. Liczymy jednak na to, że ZAKSA nie odpuści, mimo zapewnionego już tytułu. Wieczorem plasująca się na przedostatnim miejscu Stal Nysa zagra z Aluron CMC Wartą Zawiercie. Jak już wiemy, te nadchodzące mecze będą kluczowe dla pozycji Zawiercian, natomiast Stal gra już tylko o honor.

W dla jednych pierwszy, dla innych siódmy, a ze względu na to, co się będzie dział można powiedzieć, że w ósmy dzień tygodnia odbędzie się hit tej serii gier. PGE Skra Bełchatów rozegra bezpośredni bój o Ligę Mistrzów z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Obie drużyny sąsiadują ze sobą w tabeli, a dzielą je tylko trzy punkty. Szykuje się kapitalny klasyk. Na zakończenie weekendu Ślepsk Malow Suwałki zagra z żegnającym się z PlusLigą MKS-em Będzin. Będzinianie rozegrali fatalny sezon, zdobyli tylko siedem punktów i z hukiem lądują w 1. lidze. Natomiast Ślepsk spisał się przyzwoicie, wciąż rywalizuje o jak najlepsze miejsce z wyżej wymienianą grupą potykającą się o ósmą lokatę. Oto plan tegotygodniowych transmisji PlusLigi w Polsacie Sport.

ŚRODA – 24 LUTEGO 2021

15:00 PlusLiga – 14. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD

SOBOTA – 27 LUTEGO 2021

14:45 PlusLiga – 25. kolejka: GKS KATOWICE – INDYKPOL AZS OLSZTYN 
Polsat Sport HD

17:30 
PlusLiga – 25. kolejka: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – CUPRUM LUBIN 
Polsat Sport HD

20:30 
PlusLiga – 21. kolejka: STAL NYSA – ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE 
Polsat Sport HD

NIEDZIELA – 28 LUTEGO 2021

14:45 PlusLiga – 17. kolejka: PGE SKRA BEŁCHATÓW – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD

17:30 PlusLiga – 20. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – MKS BĘDZIN 
Polsat Sport HD

About Marceli Korytek

Trudno znaleźć dobrą opiekunkę do dziecka, ale jeszcze trudniej znaleźć dobre dziecko.