PSG 1:1 PSV – skrót meczu. Mistrzowie Francji tylko remisuję z holenderską ekipą! [WIDEO]

blank

PSG zdobyło czwarty punkt w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Mistrzowie Francji prawdopodobnie nie są z niego jednak zadowoleni, bo w spotkaniu 3. kolejki tylko zremisowali z PSV 1:1.

Pierwsza połowa spotkania PSG z PSV stała na całkiem wyrównanym poziomie. Obie drużyny miały swoje dogodne okazje, a posiadanie piłki również nie było jakieś gigantyczne na korzyść gospodarzy. W obu ekipach niestety szwankowała skuteczność, ale w 34. minucie gościom udało się wyjść na prowadzenie za sprawą Noy Langa. Mistrzowie Francji byli więc pod ścianą, a do przerwy nie udało im się strat odrobić. Zgodnie z oczekiwaniami po przerwie mecz wyglądał zupełnie inaczej, a PSG oczywiście dominowało.  W 55. minucie udało mu się wyrównać, bo całkiem ładnego gola z dystansu zdobył Achraf Hakimi. Podopieczni Luisa Enrique chcieli zgarnąć pełną pulę, ale wciąż mieli problem z celnością strzałów i ostatecznie ta potyczka zakończyła się remisem 1:1.