PSG 4:2 Strasbourg – skrót meczu: Szalona druga połowa w Paryżu!

PSG pokonuje Strasbourg 4:2 na Parc de Princes, w meczu 8. kolejki francuskiej Ligue 1.

Pierwsza połowa wyłoniła gospodarzy, jako drużynę nieznacznie lepszą, choć w porównaniu do tego, co działo się po przerwie, akurat ta faza rywalizacji nie była jeszcze tak dynamiczna. W jej trakcie padł tylko jeden gol: w 18. minucie wynik otworzył Mayulu.

Sytuacja rozkręciła się w drugiej połowie meczu. Już na samym jej początku, prowadzenie Paryżan podwyższył Asensio, choć po chwili, kontakt złapał Mara. Później jednak kolejne ciosy zadali Barcola i Kang-In Lee, a po drodze piłkę w siatce umieścił jeszcze Sow, jednak to trafienie nie zostało uznane, ze względu na spalonego.

Ostatni głos należał do gości. W pierwszej minucie doliczonego czasu gola na 2:4 i takim wynikiem zakończyło się omawiane spotkanie.