Puchar CEV na sportowych na antenach Polsatu

W tym tygodniu PGE Skra Bełchatów rozpocznie walkę o udział w fazie głównej Pucharu CEV. Dwumecz z Hali Energia transmitować będzie Polsat Sport.

Czwarta drużyna poprzednich rozgrywek PlusLigi zmierzy się w dwumeczu z drużyną OK Mladost Brčko – mistrzem Bośni i Hercegowiny, który bez wygrania seta z Olympiacosem Pireus odpadł z eliminacji do Ligi Mistrzów w pierwszej rundzie. Zarówno tamten dwumecz, jak i poziom bośniackiej siatkówki, która wprawdzie ma wielką gwiazdę w postaci Ediny Begić, zwyciężczynię Pucharu CEV w barwach Saugelli Monza w ubiegłym sezonie, jednak wśród mężczyzn nie odgrywa istotnej roli, za faworyta tego starcia uznać należy Skrę.

Co ciekawe, dwumecz ten w całości rozegrany zostanie w Hali Energia w Bełchatowie. Wynika to z uzgodnień pomiędzy obiema drużynami, dzięki którym obie mogły wypocząć pomiędzy ostatnimi meczami ligowymi (Skra po meczu z Projektem Warszawa podejmowała w ostatnią sobotę LUK Lublin), a cały wysiłek europejskich zmagań skumulowały na ten tydzień, po którym bełchatowianie zagrają z Resovią dopiero w poniedziałek.

WTOREK – 16 LISTOPADA 2021

17:50 Puchar CEV – Runda kwalifikacyjna: OK MLADOST BRČKO – PGE SKRA BEŁCHATÓW 

CZWARTEK – 18 LISTOPADA 2021

17:50 Puchar CEV – Runda kwalifikacyjna: PGE SKRA BEŁCHATÓW – OK MLADOST BRČKO