Puchar Świata alpejek w Eurosporcie 2

Wyjątkowo w środku tygodnia na stoki Pucharu Świata wyjadą przedstawicielki narciarstwa alpejskiego. Zawody slalomowe we Flachau transmitować będzie Eurosport 2. Po ostatnim slalomie w Zagrzebiu pozycja Mikaeli Shiffrin jako królowej tej konkurencji została nieco zachwiana. O tym, czy triumf Petry […]

Wyjątkowo w środku tygodnia na stoki Pucharu Świata wyjadą przedstawicielki narciarstwa alpejskiego. Zawody slalomowe we Flachau transmitować będzie Eurosport 2.

Po ostatnim slalomie w Zagrzebiu pozycja Mikaeli Shiffrin jako królowej tej konkurencji została nieco zachwiana. O tym, czy triumf Petry Vlhovej był jednorazową sprawą, czy też jest to początek zmiany warty na czele klasyfikacji slalomistek przekonać się będziemy mogli już w najbliższy wtorek. Zawody we Flachau rozegrane zostaną przy sztucznym świetle, które dodatkowo doda uroku zmaganiom alpejek.

WTOREK – 14 STYCZNIA 2020

17:30 Puchar Świata, Flachau, Austria: 1. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

20:35 Puchar Świata, Flachau, Austria: 2. PRZEJAZD SLALOMU KOBIET 
Eurosport PlayerIpla

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.