Puszcza Niepołomice 0:6 GKS Katowice – skrót meczu: Kompletny nokaut! (WIDEO)

Beniaminek miażdży Puszczę Niepołomice aż 6:0! Ten mecz z pewnością zapisze się w historii GKS-u: 11. kolejka PKO BP Ekstraklasy otwiera się nam w obiecującym stylu.

Już pierwsza połowa dała kibicom wyraźny sygnał, że to Katowiczanie przyjechali do województwa małopolskiego lepiej przygotowani. W 31. minucie wynik otworzył Kowalczyk, natomiast chwilę później wynik pierwszej połowy ustalił Bergier.

Prawdziwa kanonada przypadła jednak dopiero na drugą część meczu. 57. minuta to gol Repki, a niedługo później GKS stanął przed szansą wykorzystania dwóch rzutów karnych. Pierwszy został wykorzystany przez Jędrycha, a drugi – przyniósł bramkę doświadczonemu Nowakowi. Na sam koniec został nam jeszcze gol Antczaka i w ten sposób dopełniła nam się demolka, której rozmiarów w tym sezonie Ekstraklasy nie mieliśmy jeszcze okazji oglądać.