Radomiak Radom 2:0 Puszcza Niepołomice – skrót meczu: Radomianie oddalają się od strefy spadkowej (WIDEO)

Radomiak Radom notuje czwarte zwycięstwo w aktualnym sezonie ligowym, pokonując na własnym terenie Puszczę Niepołomice 2:0.

Samo spotkanie zapowiadało się o tyle ciekawie, że zarówno Radomiak, jak i Puszcza mierzą się w tegorocznych rozgrywkach z dużymi problemami, przez co dość rozpaczliwie bronią się przed miejscem w strefie spadkowej. Dziś krok w kierunku środka tabeli poczynili gospodarze, którzy okazali się przede wszystkim dużo skuteczniejsi. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem, natomiast w drugiej – pięć minut po jej rozpoczęciu, wynik z rzutu karnego otworzył lider strzelców Ekstraklasy, Leonardo Rocha. Niedługo później prowadzenie podwyższył Grzesik i wynik 2:0 utrzymał się już do samego końca.