Raków Częstochowa 1:0 Pogoń Szczecin – skrót meczu: Szalona końcówka w Częstochowie! (WIDEO)

Raków Częstochowa 2024

Raków Częstochowa pokonuje Pogoń Szczecin 1:0, w hicie 12. kolejki PKO BP Ekstraklasy.

Na pierwszego i jak się okazało jedynego gola w tym meczu, kibice musieli poczekać aż do samej końcówki. Cierpliwość się jednak opłaciła. Nadzieje gospodarzy spotęgowała czerwona kartka, którą w 65. minucie obejrzał Keramitsis. Podopieczni Marka Papszuna długo jednak nie byli w stanie wykorzystać gry w przewadze, co zmieniło się w doliczonym czasie gry. W 100. minucie meczu, piłkę w siatce wreszcie umieścił Rodin, jednak…arbiter dopatrzył się spalonego. Chorwat po trzech minutach ponownie jednak zdobył gola i tym razem wszystko odbyło się w pełni legalnie. Radość 28-latka została przerwana przez…czerwoną kartkę. Mający już na koncie żółtą kartę zawodnik (co ciekawe, za zdjęcie koszulki po nieuznanym golu) w przypływie emocji zdecydował się na identyczne celebrowanie radości, co skutkowało odesłaniem na trybuny.