Raków górą w hicie kolejki! Legia Warszawa 0:1 Raków Częstochowa – skrót meczu (WIDEO)

Ivi Lopez | Raków Częstochowa 2023

Mecz Legii Warszawa, która zmierzyła się z Rakowem Częstochowa na stadionie przy ul. Łazienkowskiej, w ramach ósmej kolejki PKO BP Ekstraklasy, był zdecydowanie jednym z najbardziej wyczekiwanych w zakończonym już weekendzie z naszą rodzimą Ekstraklasą. Samo spotkanie jednak nie należało do szczególnie dynamicznych, a gospodarze okazali się kompletnie bezradni.

Jedynym trafieniem, które mieliśmy okazję obejrzeć w trakcie omawianej rywalizacji, był gol Jean Silvy, który wykończył świetną akcję podopiecznych Marka Papszuna. Tudor zagrywa piłkę w głąb pola karnego, w fatalny sposób skiksował Kochergin, jednak…to „pechowe” muśnięcie piłki okazało się tak naprawdę perfekcyjnym wystawieniem futbolówki Brazylijczykowi, który w 41. minucie pewnie pokonał Kacpra Tobiasza.

Jak się okazało, druga połowa nie przyniosła już ze sobą nic szczególnie ciekawego. Choć obydwie drużyny miały jeszcze swoje szanse, mecz zakończył się wynikiem 0:1 dla Rakowa. Oznacza to, że główni bohaterowie dzisiejszego spektaklu zrównują się liczbą zgromadzonych dotychczas punktów.