RB Lipsk 0:1 Liverpool – skrót meczu. Gol Nuneza daje The Reds trzy punkty! [WIDEO]

Arne Slot 1 | FC Liverpool 2023

Liverpool wygrał trzeci mecz w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W spotkaniu 3. kolejki fazy ligowej podopieczni Arne Slota okazali się lepsi od Lipska, wygrywając 1:0.

W pierwszych minutach dzisiejszego spotkania minimalną przewagę mieli gospodarze. Nie potrafili jej jednak zamienić na gola, bo byli bardzo nieskuteczni. Liverpool natomiast cierpliwie czekał na swoje okazje i się doczekał. W 27. minucie udało mu się wyjść na prowadzenie za sprawą Darwina Nuneza. Do przerwy było to jedyne trafienie, a jak się później okazało w drugiej połowie również. Lipsk co prawda wpakował piłkę do bramki, lecz Lois Openda był na spalonym i jego gol nie został uznany.