Real Madryt 2:0 Villarreal – skrót meczu. Królewscy spokojnie pokonują przeciwnika! [WIDEO]

Real Madryt 2023

Real Madryt spokojnie pokonał Villarreal 2:0 w meczu 9. kolejki La Liga EA Sports. Bramki dla Królewskich zdobyli Federico Valverde i Vinicius.

Real do dzisiejszego meczu z Villarrealem przystępował po porażce z Lille w Lidze Mistrzów. Dziś Królewscy chcieli pokazać sportową złość i od samego początku mieli wyraźną przewagę. Na prowadzenie udało im się wyjść już w 14. minucie po trafieniu Federico Valverde. Do przerwy bramka Urugwajczyka była jedyną, a po przerwie Królewscy wciąż byli lepszą drużyną. Brakowało im jednak skuteczności, dlatego jednobramkowy rezultat utrzymywał się przez dłuższy czas. W 73. minucie na 2:0 trafił jednak niezastąpiony Vinicus. Gol Brazylijczyka dał madrytczykom komfort do końca meczu i ostatecznie ustalił wynik końcowy, bo kolejne gole już nie padły, a Real okazał się lepszy od Villarrealu 2:0.