Real Madryt 5:2 Borussia Dortmund – skrót meczu: Szalony comeback i hat-trick Viniciusa! (WIDEO)

Vinicius | Real Madryt 2023

Real Madryt zalicza niesamowity comeback i pokonuje na własnym terenie Borussię Dortmund 5:2, w jednym z hitów 3. kolejki Ligi Mistrzów.

Sam mecz z początku kompletnie nie układał się po myśli podopiecznych Carlo Ancelottiego. Pierwszą połowę, po bramkach, które w 30. i 34. minucie zdobywali kolejno Malen, oraz Gittens, zwyciężyli goście.

Dokładnie po upływie pierwszej meczowej godziny, Real przebudził się w sposób godny aktualnego Mistrza Hiszpanii i drużyny, która ma aspirować do zwycięstwa w całej imprezie. Najpierw w przeciągu dwóch minut, do remisu doprowadzili Rudiger i Vinicius Jr. Przez następne dwadzieścia minut, wynik remisowy utrzymywał się na tablicy, natomiast 83. minuta i gol Lucasa Vazqueza zapoczątkowała kolejny zryw ekipy ze stolicy Madrytu. Po bramce Hiszpana na 3:2, o skompletowanie hat-tricka pokusił się Vinicius, dzięki czemu ostateczny rezultat to 5:2.