Real ratuje się w końcówce: Real Madryt 3:1 Stuttgart – skrót meczu (WIDEO)

Rodrygo | Real Madryt 2024

W Madrycie bez niespodzianek – Real pokonuje 3:1 niemiecki VfB Stuttgart w ramach pierwszej kolejki Ligi Mistrzów. Trzeba jednak zaznaczyć, że niemiecki zespół postawił się gigantowi, a liczba stworzonych sytuacji (xG na poziomie 2.14) może imponować.

Wynik został otwarty przez Kyliana Mbappe w 46. minucie meczu. Francuz potwierdził, że choć pierwsze mecze w barwach „Królewskich” nie były dla niego łatwe, w Madrycie czuje się już jak w domu.W 68. minucie odpowiedział jednak Undav, co postawiło gospodarzy w dość niekomfortowej sytuacji. Do końca nieco ponad 20 minut, a na tabeli widnieje wynik remisowy.

W końcówce Real udowodnił jednak swoją wyższość. 83. minuta to gol Rudigera, a w doliczonym czasie gry, zwycięstwo przypieczętował 18-letni Endrick.