Relacja z Valvoline Rajdu Małopolskiego na antenie Motowizji

W piątek na antenie Motowizji będziemy mogli zobaczyć relację z Rajdu Małopolskiego, drugiej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska oraz Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska.  Valvoline Rajd Małopolski to nowe wydarzenie w świecie sportów motorowych. Na trasę rajdu składa się siedem odcinków […]

W piątek na antenie Motowizji będziemy mogli zobaczyć relację z Rajdu Małopolskiego, drugiej rundy Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska oraz Rajdowego Samochodowego Pucharu Śląska. 

Valvoline Rajd Małopolski to nowe wydarzenie w świecie sportów motorowych. Na trasę rajdu składa się siedem odcinków specjalnych. Wśród zgłoszonych załóg znajduje się sporo kierowców z czołówki Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska. W Suchej Beskidzkiej i Makowie Podhalańskim swoje rajdowe umiejętności zaprezentują m.in. duety Piotrowski/Mroszczyk, Stańdo/Gurdziołek – znajdujący się w czołowej dziesiąte RSMŚl, a także aktualny mistrz Śląska Michał Rokita, dla którego start w Rajdzie Małopolskim będzie tegorocznym debiutem na trasach.

Patronat medialny nad omawianym wydarzeniem objęła stacja Motowizja. W związku z tym inaugurujący zmagania, odcinek super specjalny Maków Podhalański (2,42 km), który rozpocznie się w piątek o 19:35 na miejskim rynku, transmitowany będzie na antenie tej stacji.

PIĄTEK – 30 LIPCA 2021

19:15 Valvoline Rajd Małopolski – Maków Podhalański (2,42 km): ODCINEK SUPER SPECJALNY na żywo

About Michał Winiarczyk