Remis uratowany w ostatniej minucie! Bologna 1:1 Atalanta – skrót meczu (WIDEO)

Mecz 6. kolejki włoskiej Serie A pomiędzy Bologną, a Atalantą Bergamo, kończy się remisem 1:1.

Choć pierwsza połowa nie należała prawdopodobnie do najciekawszych fragmentów spotkań, które zgromadzeni na stadionie kibice mieli okazję oglądać w życiu, wraz z gwizdkiem rozpoczynającym drugą część meczu, wydawało się, żę czeka nas pewna rekompensata. Nie minęła nawet minuta, a gospodarze już wychodzą na prowadzenie. Santiago Castro otwiera wynik, a Bologna robi krok w kierunku zainkasowania pełnej puli punktów.

Pewnym powodem do niepokoju, mogła jednak być wyłapana w 51. minucie przez Lucumiego, czerwona kartka. Osłabienie zespołu przez Kolumbijczyka z pewnością nie pomogło w utrzymaniu korzystnego rezultatu, a w 90. minucie do remisu, po genialnym strzale zza pola karnego, doprowadził Samardzić.