Remis w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii.

Real Madryt zremisował na własnym boisku z Atletico Madryt w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii. Obie drużyny czeka rewanż na Vicente Calderón. Na Bernabeu przez cały mecz długo oglądaliśmy mecz średniej jakości, w którym utrzymywał się bezbramkowy remis. Niewielką przewagę […]

Real Madryt zremisował na własnym boisku z Atletico Madryt w pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii. Obie drużyny czeka rewanż na Vicente Calderón.

Na Bernabeu przez cały mecz długo oglądaliśmy mecz średniej jakości, w którym utrzymywał się bezbramkowy remis. Niewielką przewagę siłą rzeczy mieli miejscowi, jednak klarowane sytuacje zaczęli tworzyć sobie dopiero w drugiej części spotkania.  Świetną okazję po odbiciu piłki z rzutu wolnego miał Toni Kroos, jednak z kilku metrów uderzył ponad bramką.

Futbolówka do siatki wpadać zaczęła w ostatnich 10 minutach gry. W 81. minucie po ogromnym zamieszaniu w polu karnym Moyi do piłki dopadł James Rodriguez i nie miał większych kłopotów z umieszczeniem jej w siatce, dając Realowi prowadzenie. Kiedy wydawało się, że „Królewscy” utrzymają ów rezultat ostatnie słowo zadali mistrzowie Hiszpanii. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka trafiła do nieobstawionego Raula Garcii, a ten z zimną krwią umieścił ją w sieci! 1:1!

Remisowy wynik bramkowy teoretycznie w lepszej sytuacji stawia Atletico, jednak szanse wciąż pozostają 50 na 50. Rewanżowe starcie obu ekip już w piątek, także w TVP!