Rewanżowe mecze ćwierćfinałowe Ligi Europejskiej w Eurosporcie

We wtorek Orlen Wisła Płock zagra w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Europejskiej. Mecz wicemistrzów Polski pokaże Eurosport, natomiast pozostałe trzy spotkania obejrzeć będzie można w Eurosport Playerze. Nafciarze w ubiegłym tygodniu przegrali na wyjeździe z GOG Håndbold 27:30 i tę […]

We wtorek Orlen Wisła Płock zagra w rewanżowym meczu ćwierćfinałowym Ligi Europejskiej. Mecz wicemistrzów Polski pokaże Eurosport, natomiast pozostałe trzy spotkania obejrzeć będzie można w Eurosport Playerze.

Nafciarze w ubiegłym tygodniu przegrali na wyjeździe z GOG Håndbold 27:30 i tę stratę będą musieli odrobić na własnym terenie. W przypadku wygranej podopieczni Xavier Sabaté wezmą udział w turnieju Final Four rozgrywek w drugiej połowie maja. Gospodarzem meczów półfinałowych i finałowych będzie Rhein-Neckar Löwen, jednak podobnie jak Wisła, tak i Lwy muszą odrabiać stratę – przed tygodniem ulegli Czechowskim Miedwiedi 32:33. Również Füchse Berlin mają za zadanie pokonać Montpellier Handball, z którymi przegrali 29:32. Komfort na własnym boisku ma jedynie SC Magdeburg, który pokonał IFK Kristianstad 34:28 i już jedną nogą jest w Final Four.

WTOREK – 20 KWIETNIA 2021

18:35 Liga Europejska EHF – play-off, 1/4 finału: SC MAGDEBURG – IFK KRISTIANSTAD


18:35 Liga Europejska EHF – play-off, 1/4 finału: RHEIN-NECKER LÖWEN – CZECHOWSKIJE MIEDWIEDI


20:35 Liga Europejska EHF – play-off, 1/4 finału: FÜCHSE BERLIN – MONTPELLIER HANDBALL


20:40 Liga Europejska EHF – play-off, 1/4 finału: ORLEN WISŁA PŁOCK – GOG HÅNDBOLD

About Wojciech Nowakowski