Rewanżowe spotkania półfinałowe Pucharu Hiszpanii w TVP Sport oraz TVP1

W grze o główne trofeum Pucharu Króla są cztery drużyny. Po pierwszych spotkaniach wydaję się, że jeszcze nic nie jest rozstrzygnięte. Oba mecze będą transmitowane na kanałach TVP.  W środę na Camp Nou Barcelona podejmie Sevillę. W pierwszym meczu tych […]

W środę na Camp Nou Barcelona podejmie Sevillę. W pierwszym meczu tych drużyn mimo wyrównanego spotkania Sevilla osiągnęła zadowalającą zaliczkę wygrywając 2:0. Bramki zdobyli w 25 minucie Kounde oraz w 85 minucie były gracz Barcelony – Ivan Rakitić. Zarówna jedni jak i drudzy znajdują się tradycyjnie w czołówce LaLiga. Warto przypomnieć, że obie drużyny mierzyły się kilka dni temu w spotkaniu ligowym, w którym to lepsi okazali się tym razem podopieczni Ronalda Koemana wygrywając 2:0. Drugie spotkanie półfinałowe Pucharu Króla odbędzie się w Walencji, gdzie miejscowe Levante zagra z Athleticiem Bilbao. Ekipy te występują na co dzień w LaLiga, w której to ze sobą sąsiadują w tabeli. W pierwszym spotkaniu półfinałowym padł remis bramkowy 1:1. Najpierw w 26 minucie spotkania prowadzenie objęło Levante po bramce Melero, natomiast do wyrównania doszło w 58 minucie za sprawą Martineza. Wynik spotkania nie odzwierciedla to co działo się na boisku, ponieważ dużą przewagę mieli podopieczni Marcelino. Teraz w pojedynku rewanżowym wszystko jest jeszcze sprawą otwartą.