Rewanżowy mecz Celitc – Legia w TSG TV!

Warszawska Legia po wygraniu pierwszego spotkania na Pepsi Arena 4:1 jest blisko awansu do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Czy Legioniści wyeliminują Celtic? Legia w pierwszym spotkaniu w Warszawie zaskakująco wysoko ograła Celitc. Choć to Szkoci byli faworytem i oni […]

Warszawska Legia po wygraniu pierwszego spotkania na Pepsi Arena 4:1 jest blisko awansu do IV rundy eliminacji Ligi Mistrzów. Czy Legioniści wyeliminują Celtic?

Legia w pierwszym spotkaniu w Warszawie zaskakująco wysoko ograła Celitc. Choć to Szkoci byli faworytem i oni objęli prowadzenie już w siódmej minucie przegrali całe starcie 1:4. Głównym autorem zwycięstwa mistrzów Polski był Miroslav Radović. Serb był absolutnie wiodącą postacią na boisku i to on był egzekutorem Celtiku. Dodajmy, że przyjezdni całą drugą połowę musili grać o jednego mniej, Ivica Vrdoljak nie wykorzystał dwóch rzutów karnych.

W Edynburgu faworytami do awansu będą oczywiście piłkarze Heninnga Berga, jednakże w żądnym wypadku nie wolno lekceważyć Celticu. Wszak to etatowy uczestnik Ligi Mistrzów, wielokrotny mistrz Szkocji, który przed rokiem w eliminacjach Ligi Mistrzów już stał pod ścianą przerywając pierwszy mecz eliminacyjny z Szachtiroem Karaganda, by w rewanżu u siebie odrobić straty i awansować w ostatnich sekundach.