Roma 0:1 Inter – skrót meczu. Lautaro Martinez bohaterem mediolańczyków! [WIDEO]

Lautaro Martinez | Inter Mediolan 2024

Inter pokonał 1:0 Romę w wyjazdowym meczu 8. kolejki Serie A. Bohaterem mediolańczyków został Lautaro Martinez, który zdobył decydującego gola.

Na papierze najciekawszym meczem 8. kolejki Serie A miało być starcie Romy z Interem. Mecz nas nie zawiódł, bo stał na bardzo dobrym poziomie z obu stron. Zarówno gospodarze, jak i goście mieli swoje dogodne sytuacje bramkowe już w pierwszej połowie, ale wtedy gole nie padły. Po przerwie mecz nadal był bardzo ciekawy i w 60. minucie zobaczyliśmy w końcu gola. Prowadzenie Interowi dał Lautaro Martinez. Niestety ta akcja rozpoczęła się od błędu Nicoli Zalewskiego. Roma nie chciała pogodzić się z porażką i chciała przynajmniej zremisować. Niestety rzymianom zabrakło skuteczności i wynik tej potyczki już się nie zmienił. Inter wygrał w hicie kolejki 1:0.