Rusza nowy sezon Młodzieżowej Ligi Mistrzów. Transmisje w Polsacie Sport Premium

Obok nowego sezonu Ligi Mistrzów rusza również jej wydanie młodzieżowe (po rocznej przerwie). Spotkania tych rozgrywek transmitowane będą na antenach Polsatu Sport Premium. W środę o 14:00 Liverpool zmierzy się z AC Milan. Zarówno jedni, jak i drudzy nie sięgnęli jeszcze […]

Obok nowego sezonu Ligi Mistrzów rusza również jej wydanie młodzieżowe (po rocznej przerwie). Spotkania tych rozgrywek transmitowane będą na antenach Polsatu Sport Premium.

W środę o 14:00 Liverpool zmierzy się z AC Milan. Zarówno jedni, jak i drudzy nie sięgnęli jeszcze po triumf w młodzieżowych rozgrywkach Champions League. W poprzedniej edycji drużyna z Anglii mimo wygrania grupy odpadła już w 1/8 finału okazując się wyraźnie słabsza od Benfiki Lizbona, która zaszła wówczas do finału. Ekipa z Włoch powraca do rywalizacji po 7. letniej przerwie.

Tego samego dnia o 16:00 Inter Mediolan zagra z Realem Madryt. Obie ekipy mierzyły się ze sobą po raz ostatni w ćwierćfinale poprzedniej edycji i wtedy górą była drużyna z Madrytu, która triumfowała również w całych rozgrywkach i teraz będzie broniła tytułu. Młodych Los Blancos trzeba więc uznać za faworytów środowej potyczki.

ŚRODA – 15 WRZEŚNIA 2021

13:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1. kolejka, grupa B: LIVERPOOL FC – AC MILAN 


15:50 Liga Młodzieżowa UEFA – 1. kolejka, grupa D: INTER MEDIOLAN – REAL MADRYT CF 

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.