Rywalizacja w Sky Bet Championship na stacja Eleven

Walka trwa w najlepsze. Punkt przewagi dla jednych to punkt straty dla drugich. Newcastle oraz Brighton walczą ramię w ramię o palmę pierwszeństwa w Championship. Emocje związaną z tą walką na antenach sportowych stacji Eleven. Queens Park Rangers, piątkowy rywal […]

Walka trwa w najlepsze. Punkt przewagi dla jednych to punkt straty dla drugich. Newcastle oraz Brighton walczą ramię w ramię o palmę pierwszeństwa w Championship. Emocje związaną z tą walką na antenach sportowych stacji Eleven.

Queens Park Rangers, piątkowy rywal wicelidera tabeli zajmuje odległą 16 pozycję. Dwie ostatnie porażki po 1:0 na pewno nie odbiły się korzystnie na formie psychicznej „Rangersów”, którzy wybrali sobie zły moment na odkupienie win. Brighton walczy o awans do Premier League z pierwszego miejsca i na pewno nie omieszkają ugodzić rannego przeciwnika. W tej bezwzględnej walce liczą się tylko 3 punkty, które obecnie wydają się być łatwym łupem dla przyjezdnych.

W nieco gorszym położeniu znajduje się Newcastle. Rywalem będzie Sheffield, będący na 6. miejscu w tabeli. Ostatnie wyjazdowe zwycięstwo nieco uskrzydliło „Sowy”. Z tym jeszcze większym zaangażowaniem podejdą do spotkania liderzy tabeli, mając na uwadze, że goniący ich rywal może zdobyć pełną pulę za swój mecz.

pasek2

PIĄTEK – 7 KWIETNIA 2017

20:40 SkyBet Championship – 41. kolejka: QUEENS PARK RANGERS – BRIGHTON&HOVE ALBION FC na żywo

SOBOTA – 8 KWIETNIA 2017

15:55 SkyBet Championship – 41. kolejka: NOTTINGHAM FOREST – HUDDERSFIELD TOWN na żywo


19:00
SkyBet Championship – 41. kolejka: SHEFFIELD UNITED FC – NEWCASTLE UNITED FC na żywo

pasek2

About Michał Lewandowski