Sensacja w Las Palmas – Real traci punkty! Las Palmas 1:1 Real Madryt – skrót meczu (WIDEO)

Niedawno ruszyła trzecia kolejka hiszpańskiej La Ligi, natomiast wczoraj odbyło się jedno z najbardziej wyczekiwanych pojedynków tej części rozgrywek: Las Palmas podjęło u siebie Real Madryt. Czy Kylian Mbappe wreszcie się przełamał?

Mecz rozpoczął się w sposób sensacyjny. Odziwo to nie goście otworzyli wynik, a już w 5. minucie, z gola cieszyło się…Las Palmas! Moleiro wchodzi w drybling, po czym w efektowny sposób, strzałem po długim słupku, pokonuje bramkarza Realu.

Jako, że w pierwszej połowie stan meczu został utrzymany, co raz bardziej prawdopodobny stawał się scenariusz, w którym ekipa z Madrytu ponownie straci punkty. Nadzieję na odwrócenie losów tego meczu dal jednak Vinicius, który jeszcze przed 70. minutą rywalizacji, wykorzystał rzut karny, podyktowany za zagranie ręką jednego z graczy Las Palmas.

Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Real, który przedtem zremisował jeszcze z Mallorcą, ma na koncie 5 punktów po trzech spotkaniach. W przypadku ekipy z Wysp Kanaryjskich, dorobek ten jest o trzy punkty uboższy.