Serie A: Jednobramkowy remis Palermo z Interem.

Niedzielnym wieczorem w Palermo zmierzyły się miejscowe US Palermo oraz Inter Mediolan. Już w 3.minucie padła pierwsza bramka. Obrońcy z Mediolanu popełnili wielki błąd, który wykorzystał Franco Vazquez. Drugi gol, tym razem dla Interu padł w 42.minucie. Mediolańczycy przeprowadzili ładną, […]

Niedzielnym wieczorem w Palermo zmierzyły się miejscowe US Palermo oraz Inter Mediolan.

Już w 3.minucie padła pierwsza bramka. Obrońcy z Mediolanu popełnili wielki błąd, który wykorzystał Franco Vazquez.

Drugi gol, tym razem dla Interu padł w 42.minucie. Mediolańczycy przeprowadzili ładną, dynamiczną akcję, po której strzelił Mateo Kovacic, i pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1-1.

W drugiej połowie padło dużo… żółtych kartek, więc mecz zakończył się na wyniku 1-1.

US Citta Di Palermo – Inter Mediolan 1:1 (1:1)

Bramki: Vazquez (3) – Kovacic (42)

Sędzia: Paolo Valeri

Palermo: Sorrentino – Morganella, Andelković, Feddal, Lazaar (74. Daprela) – Terzi – Bolzoni (66. Belotti), Rigoni, Barreto – Vazquez (83. Quaison), Dybala

Inter: Handanović – Ranocchia, Vidić, Juan (65. Hernanes) – D’Ambrosio (56. Dodo), Medel, Kovacić (79. Palacio), Nagatomo – Guarin – Icardi, Osvaldo