SHL: Tydzień ze szwedzkim hokejem w Viaplay

Tym razem Viaplay nie rozpieściła fanów szwedzkiego hokeja na lodzie. W tym tygodniu będziemy mogli zobaczyć tylko jedno spotkanie SHL. We wtorek Frolunda podejmie drużynę Oskarshamn. Frolunda obecnie pozostaje liderem tabeli z w miarę bezpieczną przewagą nad ekipą Rogle. W […]

Tym razem Viaplay nie rozpieściła fanów szwedzkiego hokeja na lodzie. W tym tygodniu będziemy mogli zobaczyć tylko jedno spotkanie SHL. We wtorek Frolunda podejmie drużynę Oskarshamn.

Frolunda obecnie pozostaje liderem tabeli z w miarę bezpieczną przewagą nad ekipą Rogle. W ostatnim czasie w lidze Frolunda przeplata zwycięstwa porażkami grając mocno w kratkę. Oskarshamn natomiast awansował ostatnio na szóste miejsce w tabeli będąc obok walczącej o utrzymanie byt Timry najlepszą drużyną w ostatnich pięciu kolejkach w lidze. W tym okresie udało im się pokonać drużyny Skelleftei i Vaxjo a porażkę ponieśli tylko z jeszcze lepszą w tym czasie Timrą. H2H przemawia jednak wyraźnie za Frolundą, która wszystkie dotychczasowe starcia u siebie z Oskarshamn kończyła zdecydowanym zwycięstwem. Najniższy wymiar kary dla gości jak dotąd to wynik 1-3 z marca tego roku. Warto dodać, że Frolunda jak już przegrywa to na wyjeździe a jedyną domową porażkę w tym sezonie poniosła z wiceliderem Rogle.

WTOREK – 30 LISTOPADA 2021

18:55 SHL sezon zasadniczy: FROLUNDA – OSKARSHAMN na żywo

About Andrzej Mościński