SHL: Tydzień ze szwedzkim hokejem w Viaplay

Po reprezentacyjnej przerwie wracają ligowe rozgrywki w Europie w tym szwedzka ekstraklasa w hokeju na lodzie. Jak co czwartek i sobotę w serwisie streamingowym Viaplay będziemy mogli zobaczyć po jednym meczu bieżącej kolejki. W czwartek zobaczymy starcie Brynas z Leksand. […]

Po reprezentacyjnej przerwie wracają ligowe rozgrywki w Europie w tym szwedzka ekstraklasa w hokeju na lodzie. Jak co czwartek i sobotę w serwisie streamingowym Viaplay będziemy mogli zobaczyć po jednym meczu bieżącej kolejki.

W czwartek zobaczymy starcie Brynas z Leksand. Brynas obecnie zajmuje miejsce w dolnych rejonach tabeli, jednak traci punkt do ekip zajmujących miejsca premiowane fazą 1/8 play-off o mistrzostwo. Leksand obecnie zajmuje trzecie miejsce ale poniosła w ostatnich meczach dwie porażki i szuka przełamania, by nie stracić kontaktu z czołówką.

Sobotnie starcie, które zobaczymy w Viaplay to mecz ostatniej Timry z solidnym Oskarshamn. Timra to outsider obecnych rozgrywek szwedzkiej ekstraklasy, jednak ostatnio gospodarzom udało się wygrać z ekipą Brynas. Okarshamn to typowy ligowy średniak balansujący na krawędzi między miejscami dającymi 1/4 i 1/8 play off.

CZWARTEK – 18 LISTOPADA 2021

18:55 SHL sezon zasadniczy: BRYNAS – LEKSAND na żywo

SOBOTA – 20 LISTOPADA 2021

17:55 SHL sezon zasadniczy: TIMRA – OSKARSHAMN na żywo

About Andrzej Mościński