Slalom w Madonna di Campiglio w Eurosporcie 1

Zaledwie trzy dni po zawodach w Zagrzebiu alpejczycy powrócą na trasę slalomową. Środowe zmagania w Madonna di Campiglio transmitować będzie kanał Eurosport 1. Trasa w stolicy Chorwacji okazała się bardzo zdradliwa również dla tych czołowych specjalistów od najbardziej technicznej konkurencji […]

Zaledwie trzy dni po zawodach w Zagrzebiu alpejczycy powrócą na trasę slalomową. Środowe zmagania w Madonna di Campiglio transmitować będzie kanał Eurosport 1.

Trasa w stolicy Chorwacji okazała się bardzo zdradliwa również dla tych czołowych specjalistów od najbardziej technicznej konkurencji alpejskiej – Alexis Pinturault pomimo dużego błędu zajął dziewiąte miejsce, natomiast Henrik Kristoffersen zanotował tak dużą stratę, że w drugim zdołał awansować jedynie na 19. miejsce. Triumf Clémenta Noëla dał mu prowadzenie w klasyfikacji slalomowej, zaś na drugie miejsce awansował czwarty w Zagrzebiu André Myhrer.

Przed zawodnikami okazja do odrobienia strat. Na trasie w Madonna di Campiglio slalomiści będą rywalizować już wieczorem, przy sztucznym oświetleniu – po raz pierwszy w tym sezonie. Rywalizację oglądać będzie można w Eurosporcie 1.

ŚRODA – 8 STYCZNIA 2020

17:35 Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: 1. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

20:35 Puchar Świata, Madonna di Campiglio, Włochy: 2. PRZEJAZD SLALOMU MĘŻCZYZN 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

About Wojciech Nowakowski

Dziennikarz sportowy, komentator pięcioboju nowoczesnego, autor kanału na Youtube "Sport na Nowo". Poliglota (z wykształcenia hungarysta), miłośnik sportów "niszowych", zwłaszcza olimpijskich. Curler, sędzia i trener in spe.