Słowenia dalej zaskakuje! Słowenia 1:1 Austria – skrót meczu

W piątkowym meczu pierwszej kolejki Ligi Narodów UEFA, reprezentacja Słowenii zremisowała z Austrią 1:1, utrzymując passę meczów bez porażki w podstawowym czasie gry, mimo mierzenia się z takimi rywalami, jak: Portugalia, Anglia, czy Dania.

To właśnie wspomniani Słoweńcy jako pierwsi zaznaczyli swoją obecność na murawie. W 16. minucie jeden z Austriaków zagrał piłkę ręką we własnym polu karnym, a Sesko wykorzystał „jedenastkę”, stawiając faworytów w niekorzystnej sytuacji.

Co prawda Laimer dość szybko odpowiedział, wyrównując stan meczu w 28. minucie, jednak w dalszym etapie spotkania nic ciekawego już się nie wydarzyło, a 1:1 to ostateczny wynik. Obydwie ekipy dzielą się zatem po punkcie, natomiast w następnych meczach będzie na nich czekać Norwegia, oraz Kazachstan.