Spokojna wygrana Napoli z Monzą, Napoli – Monza 2:0 – skrót meczu [WIDEO]

Serie A - piłki, logo | Neutralne/Zaślepka

Napoli awansowało na pozycję lidera Serie A. W meczu 6. kolejki podopieczni Antonio Conte pokonali Monzę 2:0.

Napoli pod wodzą Antonio Conte radzi sobie całkiem dobrze. Klub przed dzisiejszym meczem zanotował trzy ligowe zwycięstwa, jeden remis i jedną porażkę. Dziś neapolitańczycy mierzyli się z Monzą, gdzie byli zdecydowanym faworytem. Napoli od samego początku wywiązywało się ze swojej roli, bo mieli zdecydowaną przewagę. Na gola zamienili ją w 22. minucie, gdy do siatki trafił Matteo Politano.

Ekipa Conte nie chciała zadowolić się jednym golem i chwilę później powiększyła przewagę. Tym razem na listę strzelców wpisał się Kvicha Kvaratskhelia.

W efekcie końcowym bramka Gruzina ustaliła wynik końcowy tego meczu na 2:0, bo w drugiej połowie gospodarze już trochę spuścili z tonu, ponieważ rezultat tego spotkania był już bezpieczny.