Sport w TV: czwartek – 1 czerwca 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Bundesliga – baraż o utrzymanie, finał: VFB STUTTGART – HSV


18:00 Magazyn LALIGA KRONIKI


20:35 Bundesliga – baraż o utrzymanie, finał: VFB STUTTGART – HSV

Komentarz w Viaplay:  Tomasz Urban – Dawid Król
Komentarz w Radio Gol 1: Adam Franciszek Wojtowicz – Wojciech Anyszek

22:55 Mistrzostwa Świata U-20, Argentyna, 1/8 finału: EKWADOR – KOREA POŁUDNIOWA

Komentarz: Aleksander Roj- Rafał Ulatowski 


02:00 MLB: HOUSTON ASTROS – MINNESOTA TWINS


19:00 MLB: NEW YORK METS – PHILADELPHIA PHILLIES 


11:00 UK Open, Londyn: DZIEŃ 3


15:30 Rocky Boxing Night, Żukowo: WAŻENIE 


19:45 Magazyn RING TVP SPORT 


13:00 DP Worl Tour – Porsche European Open, Hamburg, Niemcy: RUNDA 1 

Komentarz: Jacek Person – Mateusz Kniaginin

18:00 LPGA – Mizuho Americas Open, Clifton, New Jersey: RUNDA 1 

Komentarz: Mateusz Kniaginin – Dionizy Konieczny

21:00 PGA Tour – Memorial Tournament, USA: RUNDA 1 na żywo


12:00 Magazyn NHL TONIGHT 


17:45 Magazyn BASKET+

Redakcja: Dominik Woźniak

18:30 Magazyn NBA ACTION 


20:55 SuperLega A – 1/2 finału: BANCO DI SARDEGNA SASSARI – EA7 EMPORIO ARMANI MILANO 

Komentarz: Adam Romański – Marek Popiołek

21:00 Liga ACB – 1/4 finału: UNICAJA MALAGA – LENOVO TENERYFE 


22:00 Magazyn BASKET OFFICE 
*(dogrywka również 0 23:00)


12:00 Mistrzostwa Świata, Wiedeń, Austria: POLSKA – LITWA 

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak

12:25 Mistrzostwa Świata, Wiedeń, Austria: PORTORYKO – IZRAEL 

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak

14:00 Mistrzostwa Świata, Wiedeń, Austria: BELGIA – POLSKA 

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak

14:25 Mistrzostwa Świata, Wiedeń, Austria: IZRAEL – LITWA 

Komentarz: Piotr Sobczyński – Radosław Spiak 


19:00 LIQUI Moly Handball Bundesliga -32. kolejka: MINDEN – SC MAGDEBURG 


09:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata 2023 – Rajd Sardynii: SHAKEDOWN 


17:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata 2023 – Rajd Sardynii: CEREMONIA STARTU


18:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata 2023 – Rajd Sardynii: OS1 OLVIA – CABU ABBAS 


04:50 Liga Narodów FIVB – Nagoya, Japonia, faza grupowa, 1. kolejka: CHORWACJA – NIEMCY

Komentarz: Adam Romański – Dorota Świeniewicz

07:50 Liga Narodów FIVB – Nagoya, Japonia, faza grupowa, 1. kolejka: BUŁGARIA – DOMINIKANA

Komentarz: Damian Dacewicz – Dorota Świeniewicz

10:50 Liga Narodów FIVB – Nagoya, Japonia, faza grupowa, 1. kolejka: BRAZYLIA – HOLANDIA

Komentarz: Damian Dacewicz – Joanna Mirek

12:50 Liga Narodów FIVB – Antalya, Turcja, faza grupowa, 1. kolejka: KANADA – TAJLANDIA

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska

15:30 Liga Narodów FIVB – Antalya, Turcja, faza grupowa, 1. kolejka: STUDIO 

Studio: Marcin Rams – Krzysztof Ignaczak,  Aleksandra Gryka, Zbigniew Bartman
Reporterzy: Sara Kalisz, Filip Czyszanowski 


15:50 Liga Narodów FIVB – Antalya, Turcja, faza grupowa, 1. kolejka: POLSKA – WŁOCHY

Komentarz w TVP: Piotr Dębowski – Paulina Maj-Erwardt
Komentarz w Polsacie: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Nowakowski

18:50 Liga Narodów FIVB – Antalya, Turcja, faza grupowa, 1. kolejka: TURCJA – SERBIA

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz


10:50 Mecz Towarzyski, Nagoa, Japonia: POLSKA – JAPONIA 

Komentarz: Tomasz Swędrowski (z Nagoi)


14:00 Ostrava Pro Tour Elite 16, Ostrawa, Czechy, faza grupowa: BRYL/ŁOSIAK- FELIPE/RENATO 

Komentarz: Bartosz Heller 


20:00 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Łukasz Jurkowski, Paweł Wyrobek – Bartłomiej Stachura, Tomasz Marciniak, Przemysław Saleta, Igor Jakubowski 


10:30 Roland Garros, Paryż, Francja: DZIEŃ 5 na żywo
*(wszystkie korty)


11:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: JELENA RYBAKINA – LINDA NOSKOVA na żywo


12:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: GULIO ZEPPERI – CASPER RUUD na żywo

Komentarz: Karol Stopa – Dawid Olejniczak

13:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: JANNIK SINNER – DANIEL ALTMAIER na żywo

Komentarz: Marek Furjan

15:20 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński  – Dawid Celt
Reporter: Paweł Kuwik


16:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda gry podwójnej: NYS/ZIELIŃSKI – GASQUET/POUILLE na żywo

Komentarz: Maciej Łuczak

16:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: IGA ŚWIĄTEK – CLAIRE LIU na żywo

Komentarz: Dawid Olejniczak – Radosław Szymanik

19:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 2. runda: JULIA GRABHER – COCO GAUFF na żywo

Komentarz: Tomasz Wolfke

19:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: ??? – ??? na żywo


20:00 Roland Garros, Paryż, Francja, 1. runda: ??? – ??? na żywo


17:55 I Liga Żużlowa – 5. kolejka: ABRAMCZYK POLONIA BYDGOSZCZ – ZDUNEK WYBRZEŻE GDAŃSK na żywo

Komentarz: Mateusz Dziopa – Piotr Kaczorek

20:00 PGE Ekstraliga: ZAPOWIEDŹ 8. KOLEJKI na żywo
 


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


22:15 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie