Sport w TV: czwartek – 1 sierpnia 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Ligi Europy UEFA – 2. runda: BROENDBY IF – LECHIA GDAŃSK


01:50 Mecz Towarzyski: MLS ALL STARS – ATLETICO MADRYT na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

17:50 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 2. runda: KUPS – LEGIA WARSZAWA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Andrzej Strejlau

18:00 
Magazyn PREMIER LEAGUE 100: ROBBIE FOWLER 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

18:20 
Eliminacje Ligi Europy UEFA – 2. runda: RIGA FC – PIAST GLIWICE na żywo
Ipla
Komentarz: Bożydar Iwanow – Roman Kołtoń

19:10 
Eliminacje Ligi Europy UEFA – 2. runda: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl
Studio: Jacek Kurowski – Maciej Szczęsny

19:25 Eliminacje Ligi Europy UEFA – 2. runda: BROENDBY IF – LECHIA GDAŃSK na żywo
*(od 19:50 również w TVP Sport HD)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Komentarz: Szymon Borczuch – Sebastian Mila

20:00 Magazyn LIGA GRA 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Adrian Olek

20:30
Magazyn KĄCIK KLUBOWY 
CANAL+ Sport HD


20:00 
PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: I RUNDA na żywo
Ipla


14:55 Drużynowe Mistrzostwa Polski, Jelenia Góra: ZAWODY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Hubert Malinowski – Sebastian Chmara (z Jeleniej Góry)
Studio: Aleksander Dzięciołowski (z Jeleniej Góry)
Reporter: 
Kacper Tomczyk


16:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Krzysztof Wanio – Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur
Reporter: Marcin Lepa


17:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: POLSKA – SERBIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

19:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Krzysztof Wanio – Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur
Reporter: Marcin Lepa

20:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: BRAZYLIA – FINLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Krakowa)

22:00 Memoriał Huberta Wagnera, Kraków: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla
Studio: Krzysztof Wanio – Małgorzata Glinka, Joanna Kaczor, Łukasz Kadziewicz, Ireneusz Mazur
Reporter: Marcin Lepa


01:00 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 2. runda: STEFANOS TSITSIPAS – TOMMY PAUL na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 
WTA Tour, Waszyngton, USA – 2. runda: CATHERINE MCNALLY – CHRISTINA MCHALE na żywo
sport.tvp.pl

20:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 2. runda: SAISAI ZHENG – DANIELLE COLLINS na żywo
sport.tvp.pl

22:00 
WTA Tour, San Jose, USA – 2. runda: KRISTIE AHN – ELISE MERTENS na żywo
sport.tvp.pl

22:30 ATP World Tour 500, Waszyngton, USA – 3. runda: MARIN CILIC – FELIX AUGER-ALIASSIME na żywo
Polsat Sport HDIpla

00:00 (czw/pt) WTA Tour, San Jose, USA – 2. runda: AMANDA ANISIMOVA – MADISON BRENGLE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski – Maciej Synówka


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla


20:00 Magazyn PGE EKSTRALIGA PREVIEW na żywo
Ipla

20:30
Magazyn SPEEDWAY+ 

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo


18:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

19:20 
Magazyn SPORT na żywo


19:25 
Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

22:05 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie