Sport w TV: czwartek – 10 grudnia 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa D: LECH POZNAŃ – RANGERS FC 17:00 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa D: STUDIO  *(również o […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa D: LECH POZNAŃ – RANGERS FC


17:00 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa D: STUDIO 
*(również o 21:00)

Studio: Przemysław Iwańczyk – Maciej Żurawski, Roman Kołtoń, Tomasz Łapiński, Tomasz Hajto

17:05
Liga Mistrzyń UEFA – 1/16 finału: GÓRNIK ŁĘCZNA – PARIS SAINT-GERMAIN 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina – Aneta Galek (z Łęcznej)

17:45 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa D: STUDIO 
*(w TVP Sport HD o 19:40 i 20:45)
sport.tvp.plTVP Sport HD
Studio: Rafał Patyra – Sebastian Mila, Jacek Zieliński
Reporterzy: Szymon Borczuch, Radosław Przybysz

17:50 Eliteserien – 29. kolejka: VIKING FK – VALERENGA FOTBALL 
Eurosport Player

17:55 Eliteserien – 29. kolejka: ROSENBORG BK – MJONDALEN IF 
Eurosport Player

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

18:15 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa D: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa C: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa E: WSTĘP DO MECZU 


18:15 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa F: WSTĘP DO MECZU 


18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA 

Redakcja: Adrian Olek

18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa D: LECH POZNAŃ – RANGERS FC 
sport.tvp.pl
Komentarz w TVP 2: Mateusz Borek – Robert Podoliński (z Poznania)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Orłowski

18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa F: STANDARD LIEGE – SL BENFICA 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa F: SSC NAPOLI – REAL SOCIEDAD 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa C: BAYER 04 LEVERKUSEN – SLAVIA PRAGA 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa E: PAOK SALONIKI – GRANADA CF 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa F: HNK RIJEKA – AZ ALKMAAR 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa A: CSKA SOFIA – AS ROMA 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa B: DUNDALK FC – ARSENAL LONDYN 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa E: PSV EINDHOVEN – OMONIA NIKOZJA 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa B: RAPID WIEDEŃ – MOLDE FK 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa C: HAPOEL BEER SZEWA – OGC NICE 


18:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa A: YOUNG BOYS BERNO – CFR CLUJ 


20:00 Magazyn LIGA GRA 

Studio: Paweł Grabowski – Maciej Murawski

20:30 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 

Redakcja: Michał Kołodziejczyk

20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa H: AC SPARTA PRAGA – AC MILAN 

Komentarz w Radio Gol 1: Piotr Szymczuk

20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa J: TOTTENHAM HOTSPUR – ROYAL ANTWERP FC 


20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa K: WOLFSBERGER AC – FEYENOORD ROTTERDAM 


20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa H: CELTIC GLASGOW – LILLE OSC 


20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa I: MACCABI TEL AWIW – SIVASSPOR 


20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa J: ŁUDOGOREC RAZGRAD – LASK LINZ 


20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa L: TSG 1899 HOFFENHEIM – KAA GENT 


20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa K: DINAMO ZAGRZEB – CSKA MOSKWA 


20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa G: SC BRAGA – ZORIA ŁUGAŃSK 


20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa L: SLOVAN LIBEREC – CRVENA ZVEZDA BELGRAD 


20:50 Liga Europy UEFA – 6. kolejka, grupa G: LEICESTER CITY – AEK ATENY 


23:30 Magazyn LIGI EUROPY UEFA 



17:00 Gala Boksu Zawodowego, Wielki Klincz: WAŻENIE 


21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Michał Kornacki


10:00 
PGA European Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA: I RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


23:00 Turkish Airlines Euroliga – 13. kolejka: REAL MADRYT – ZENIT SANKT PETERSBURG 



18:00 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – 2. faza grupowa, grupa 1: CZARNOGÓRA – ROSJA na żywo
Eurosport Player

18:05 Mistrzostwa Europy, Kolding, Dania – 2. faza grupowa, grupa 2: CHORWACJA – RUMUNIA na żywo
Eurosport Player

20:00 Mistrzostwa Europy, Kolding, Dania – 2. faza grupowa, grupa 2: HOLANDIA – NORWEGIA na żywo
Eurosport Player

20:15 Mistrzostwa Europy, Herning, Dania – 2. faza grupowa, grupa 1: FRANCJA – HISZPANIA na żywo
Eurosport Player


18:35 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: ELVERUM – SG FLENSBURG-HANDEWITT 
Eurosport Player

19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 12. kolejka: SC DHFK LIPSK – HSG WETZLAR 

Komentarz: Mateusz Juza


18:00 Tauron Liga – 8. kolejka: DPD LEGIONOVIA LEGIONOWO – BKS BOSTIK BIELSKO-BIAŁA 



17:00 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa C: ZENIT KAZAŃ – ACH VOLLEY LUBLANA 


17:30 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa A: STUDIO 
*(również o 20:00 i 22:30)
Polsat Sport HD
Studio: Jerzy Mielewski – Ireneusz Mazur, Łukasz Kadziewicz (z Kędzierzyna-Koźla)
Reporter: Marcin Lepa

17:50 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa A: FENERBAHCE  HDI STAMBUŁ – PGE SKRA BEŁCHATÓW 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Kędzierzyna-Koźla)
Komentarz w Radio Gol 2: Maciej Piotrowski


20:20 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa A: GRUPA AZOTY ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – LINDEMANS AALST 
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga (z Kędzierzyna-Koźla)
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


20:30
 Puchar TAURON 1. ligi – finał: BKS VISŁA BYDGOSZCZ – BBTS BIELSKO-BIAŁA 


23:00 Liga Mistrzów CEV – 3. kolejka, grupa B: SIR SICOMA MONINI PERUGIA – TOURS VB 



15:05 Mistrzostwa Świata w Lotach, Planica, Słowenia: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Planicy)
Reporter: Sebastian Parfjanowicz

15:30 Mistrzostwa Świata w Lotach, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(również o 17:15)

Studio: Michał Korościel – Jakub Kot
Reporter: Kacper Merk

15:55 Mistrzostwa Świata w Lotach, Planica, Słowenia: KWALIFIKACJE 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz w Eurosporcie 1: Igor Błachut, Marek Rudziński
Komentarz w TVP Sport: Stanisław Snopek, Sebastian Szczęsny
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek – Piotr Gułajewski


11:00 Home Nations Series – Scottish Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
*(do 13:00)


13:45 Home Nations Series – Scottish Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
*(do 18:00)


22:15 Home Nations Series – Scottish Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 
*(do 00:00)



20:15 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Justyna Kostyra, Dominik Durniat – Michał Cieślak, Przemysław Saleta, Krystian Każyska, Igor Jakubowski, Artur Sowiński, Tomasz Marciniak, Borys Mańkowski, Bartłomiej Stachura 


16:30 PSA World Tour, Kair, Egipt: MECZE ĆWIERĆFINAŁOWE KOBIET 


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:45 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


00:00
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport Player

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

About Tomasz Lenart