Sport w TV: czwartek – 11 listopada 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA WTA Finals, Guadalajara, Meksyk – faza grupowa, 1. kolejka singla: MARIA SAKKARI – IGA ŚWIĄTEK 13:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: ETIOPIA […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA WTA Finals, Guadalajara, Meksyk – faza grupowa, 1. kolejka singla: MARIA SAKKARI – IGA ŚWIĄTEK


13:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: ETIOPIA – GHANA 


13:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: TANZANIA – DR KONGA


13:55 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: UGANDA – KENIA 

Komentarz: Dawid Król – Marcin Kupczak

16:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: KONGO – NAMIBIA 


16:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: BENIN – MADAGASKAR 


16:55 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa E: RWANDA – MALI 

Komentarz: Dawid Szymczak

16:55 Turniej 8 Narodów: RUMUNIA – POLSKA

Komentarz: Jan Sławiński – Marek Wasiluk

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: ROSJA – CYPR 

Komentarz w Polsacie Sport: Grzegorz Michalewski – Jacek Cyzio
Komentarz w Radio Gol 2: Marceli Korytek

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa B: GRUZJA – SZWECJA 

Komentarz: Tomasz Włodarczyk – Piotr Kobierecki

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: ARMENIA – MACEDONIA PÓŁNOCNA 

Komentarz: Krystian Natoński – Dariusz Kubicki

17:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa A: AZERBEJDŻAN – LUKSEMBURG 


17:50 Mecz Towarzyski: SERBIA – KATAR 


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

18:30 Magazyn KRONIKI LALIGA 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Szymon Przedpełski

19:50 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa G: REPUBLIKA POŁUDNIOWEJ AFRYKI – ZIMBABWE 


19:55 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: TOGO – SENEGAL 

Komentarz: Piotr Domagała


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa B: GRECJA – HISZPANIA 

Komentarz w Polsacie Sport: Cezary Kowalski – Piotr Urban
Komentarz w Radio Gol 1: Maciej Piotrowski, Piotr Szymczuk

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa A: IRLANDIA – PORTUGALIA 

Komentarz w PSP1: Szymon Rojek – Marcin Kaczmarek
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek


20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: NIEMCY – LIECHTENSTEIN 

Komentarz: Roman Kołtoń – Artur Wichniarek

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa J: RUMUNIA – ISLANDIA 

Komentarz: Paweł Ślęzak – Paweł Golański

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: MALTA – CHORWACJA 

Komentarz: Robert Zieliński – Maciej Żurawski

20:35 Eliminacje Mistrzostw Świata – grupa H: SŁOWACJA – SŁOWENIA 

Komentarz: Tomasz Lach – Tomasz Hajto

22:00 Reprezentacja Polski: KONFERENCJA PRASOWA 


23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW ŚWIATA 

Komentarz: Szymon Rojek, Krystian Natoński


22:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Marcin Jędrych

22:40 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Sylwia Dekiert, Piotr Jagiełło – Janusz Pindera, Jan Czerklewski


10:00 PGA European Tour – AVIV Dubai Championship, Dubaj, ZEA: I RUNDA

Komentarz: Jacek Person

19:00 PGA Tour – Hewlett Packard Enterprise Houston Open, Houston, USA: I RUNDA

Komentarz: Jacek Person


11:55 Kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich,
Chomutów, Czechy – grupa C: WĘGRY – POLSKA

Komentarz: Patryk Rokicki – Aleksandra Berecka (z Chomutowa)


01:35 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo


02:35 NHL: DALLAS STARS – NASHVILLE PREDATORS na żywo


04:05 NHL: ARIZONA COYOTES – MINNESOTA WILD na żywo


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


13:35 Telenet Superprestige, Niel, Belgia: WYŚCIG ELITY KOBIET

Komentarz: Adam Probosz – Karol Dziambor

14:55 Telenet Superprestige, Niel, Belgia: WYŚCIG ELITY MĘŻCZYZN

Komentarz: Adam Probosz – Karol Dziambor


19:35 Eliminacje mistrzostw Europy – grupa D: STUDIO 

Studio: Piotr Sobczyński – Agnieszka Szott, Magdalena Leciejewska (z Gniezna)
Reporter: Jakub Kłyszejko

20:00 Eliminacje mistrzostw Europy – grupa D: POLSKA – ALBANIA 

Komentarz: Ryszard Łabędź – Elżbieta Nowak (z Gniezna)


13:00 CBA: SICHUAN BLUE WHALES – FUJIAN STURGEONS

Komentarz: Jakub Ryś

17:20 Energa Basket Liga – 11. kolejka: ENEA ABRAMCZYK ASTORIA BYDGOSZCZ – GTK GLIWICE 

Komentarz: Adam Romański – Łukasz Wiśniewski

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Artur Kwiatkowski

20:00 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Artur Kwiatkowski

22:00 Magazyn BASKET OFFICE 
*(o 23:00 dogrywka w Canal+ Online i nc+GO)

Studio: Gabriel Rogaczewski, Artur Kwiatkowski – Waldemar Kijanowski, Rafał Lipiński


17:40
 PGNiG Superliga – 10. kolejka: EUROBUD JKS JAROSŁAW – PIOTRCOVIA PIOTRKÓW TRYBUNALSKI 

Komentarz: Piotr Dębowski – Iwona Niedźwiedź (z Jarosławia)
Reporter: Damian Pechmann


19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 10. kolejka: HBW BALINGEN-WEILSTETTEN – HC ERLANGEN na żywo


17:15
Tauron Liga – 8. kolejka: ENERGA MKS KALISZ – E.LECLERC MOYA RADOMKA RADOM


17:30 Tauron 1. Liga – 9. kolejka: ZAKSA STRZELCE OPOLSKIE – LEGIA WARSZAWA 

Komentarz: Robert Małolepszy


18:00 Babilon MMA 26, Ożarów Mazowiecki: WAŻENIE 


20:15 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Paulina Czarnota-Bojarska, Łukasz Jurkowski – Tymoteusz Łopaczyk, Piotr Wawrzyniak, Krystian Każyszka, Igor Jakubowski


02:00 WTA Finals, Guadalajara, Meksyk: CEREMONIA OTWARCIA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Guadalajary)

02:30 WTA Finals, Guadalajara, Meksyk – faza grupowa, 1. kolejka singla: KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ – GARBIÑE MUGURUZA na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Guadalajary)

04:30 WTA Finals, Guadalajara, Meksyk – faza grupowa, 1. kolejka debla: MELICHAR-MARTINEZ/SCHUURS – STOSUR/ZHANG na żywo

Komentarz: Maciej Zaręba – Dawid Celt

12:00 ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/4 finału: DANIEL EVANS – FRANCES TIAFOE 

Komentarz: Katarzyna Nowak

14:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka: CAROLS ALCARAZ – JUAN MANUEL CERÚNDOLO na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

14:00 ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/4 finału: BOTIC VAN DE ZANDSCHULP – FÉLIX AUGER-ALIASSIME 

Komentarz: Katarzyna Nowak

15:30 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka: BRENDON NAKASHIMA – HOLGER RUNE na żywo

Komentarz: Tomasz Lorek

18:00 ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/4 finału: ANDY MURRAY – TOMMY PAUL

Komentarz: Dawid Olejniczak

18:00 WTA 250, Linz, Austria – 1/2 finału: ALISON RISKE – DANIELLE COLLINS


19:30 ATP World Tour 250, Sztokholm, Szwecja – 1/4 finału: ARTHUR RINDERKNECH – DENIS SHAPOVALOV 

Komentarz: Dawid Olejniczak

19:30 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka: SEBASTIÁN BÁEZ – HUGO GASTON na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

20:00 WTA Finals, Guadalajara, Meksyk – faza grupowa: STUDIO na żywo

Studio: Piotr Karpiński – Dawid Celt, Tomasz Wiktorowski, Agnieszka Radwańska

20:00 WTA 250, Linz, Austria – 1/2 finału: JAQUELINE CRISTIAN – SIMONA HALEP


21:00 Next Gen ATP Finals, Mediolan, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka: SEBASTIAN KORDA – LORENZO MUSETTI na żywo

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

21:00 WTA Finals, Guadalajara, Meksyk – faza grupowa, 1. kolejka singla: MARIA SAKKARI – IGA ŚWIĄTEK na żywo

Komentarz: Bartosz Ignacik – Joanna Sakowicz-Kostecka (z Guadalajary)

23:00 WTA Finals, Guadalajara, Meksyk – faza grupowa, 1. kolejka debla: HSIEH/MERTENS – GUARACHI/KRAWCZYK na żywo

Komentarz: Dawid Celt – Tomasz Wiktorowski


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo

Studio: Michał Gąsiorowski – Mikołaj Sokół, Filip Kapica


18:00 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:55)


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie