Sport w TV: czwartek – 12 sierpnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: HAPOEL BEER SZEWA – ŚLĄSK WROCŁAW 17:35 Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: STUDIO  […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: HAPOEL BEER SZEWA – ŚLĄSK WROCŁAW


17:35 Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: STUDIO na żywo

Studio: Mariusz Jankowski – Sebastian Mila, Maciej Szczęsny

17:55 Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: RUBIN KAZAŃ – RAKÓW CZĘSTOCHOWA na żywo

Komentarz w TVP Sport: Mateusz Borek – Robert Podoliński (z Kazania)
Komentarz w Radio Gol 2: Piotr Szymczuk


18:30 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Piotr Glamowski

18:50 Liga Konferencji Europy UEFA – 3. runda kwalifikacji: HAPOEL BEER SZEWA – ŚLĄSK WROCŁAW na żywo
Polsat Sport HD
Komentarz w Polsacie Sport: Cezary Kowalski – Andrzej Niedzielan
Komentarz w Radio Gol 1: Wojciech Anyszek, Marceli Korytek

19:50 Fortuna 1. Liga – 3. kolejka: APKLAN RESOVIA RZESZÓW – SKRA CZĘSTOCHOWA


20:00 Magazyn LIGA GRA 

Redakcja: Cezary Olbrycht

21:30
LaLiga Santander: START SEZONU 

Studio: Mateusz Święcicki – Sebastian Chabiniak (z Walencji)


18:00 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Marcin Jędrych


21:00 PGA Tour – Wyndham Championship, Greensboro, USA: I RUNDA 

Komentarz: Jacek Person


14:00 Tour de Pologne: STUDIO 
*(w TVP 1 HD o 17:20)

Studio: Maciej Kurzajewski – Marek Rutkiewicz, Lech Piasecki

14:25 Tour de Pologne: ETAP 4
*(w TVP Sport HD do 17:35, od 14:50 do 15:00 i od 17:30 także w TVP 1 HD, finisz w Radio Gol 1)
Polsat Sport HD
Komentarz w TVP: Piotr Sobczyński – Bartosz Huzarski
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Lepa – Piotr Wadecki, Robert Radosz
Reporterzy w TVP: Sebastian Szczęsny, Anna Kozińska, Patryk Pancewicz, Mateusz Jarecki
Reporter w Polsacie Sport: Marta Ćwiertniewicz
Komentarz w Radio Gol 1: Marceli Korytek, Antoni Borkowski


15:50 Tour of Denmark, Dania: ETAP 3

Komentarz: Igor Błachut – Mariusz Czykier


16:00 Ladies Tour of Norway, Norwegia: ETAP 1


Komentarz: Stanisław Brzósko

20:00 Vuelta a Espana, Hiszpania: PREZENTACJA ZESPOŁÓW

Komentarz: Stanisław Brzósko – Dariusz Baranowski


13:00 Championship League, Leicester, Anglia: DZIEŃ 20
*(do 17:15, a następnie od 18:00)


01:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 2. runda: SIMONA HALEP – DANIELLE COLLINS


01:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 2. runda: FRANCES TIAFOE – DENIS SHAPOVALOV 
Polsat Sport HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

03:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 2. runda: ONS JABEUR – DARIA KASATKINA


03:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 2. runda: GAEL MONFILS – JOHN MILLMAN 
Polsat Sport HD

17:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 3. runda: KAREN KHACHANOV – STEFANOS TSITSIPAS 

Komentarz: Marcin Muras

17:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 3. runda: ARYNA SABALENKA – REBECCA MARINO 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Michał Lewandowski – Klaudia Jans-Ignacik


19:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 3. runda: ANDREY RUBLEV – JOHN ISNER 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

19:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 3. runda: MARIA SAKKARI – VICTORIA AZARENKA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Bartosz Ignacik – Dawid Celt


21:00 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 3. runda: DIEGO SCHWARTZMAN – ROBERTO BAUTISTA AGUT 
Polsat Sport HD
Komentarz: Katarzyna Nowak

21:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 3. runda: CORI GAUFF – JOHANNA KONTA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Joanna Sakowicz-Kostecka – Dawid Celt


23:40 ATP World Tour 1000, Toronto, Kanada – 3. runda: GAEL MONFILS – FRANCES TIAFOE 
Polsat Sport HD
Komentarz: Tomasz Lorek

23:00 WTA Tour 1000, Montreal, Kanada – 2. runda: ONS JABEUR – BIANCA ANDREESCU


18:55 Bauhaus-Ligan – 13. kolejka: ROSPIGGARNA HALLSTAVIK – EKSILSTUNA SMEDERNA na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Musiał – Marcin Kuźbicki
Reporter: Maciej Markowski

21:00 Magazyn FIM SPEEDWAY GRAND PRIX 
*(do 23:00)

Redakcja: Edward Durda

22:00 Magazyn SPEEDWAY+ 

Redakcja: Karolina Wieszczycka


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Tomasz Lenart

Brak komentarzy

Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Bądź pierwszy!

Dodaj komentarz