Sport w TV: czwartek – 14 grudnia 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Klubowe Mistrzostwa Świata: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZENIT KAZAŃ 01:00 Eredivisie – 16. kolejka: FC GRONINGEN – PSV EINDHOVEN Komentarz: Paweł Ślęzak […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Klubowe Mistrzostwa Świata: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZENIT KAZAŃ


01:00 Eredivisie – 16. kolejka: FC GRONINGEN – PSV EINDHOVEN premiera.200
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Paweł Ślęzak

13:45 La Liga Santander – 15. kolejka: VILLARREAL CF – FC BARCELONA premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00 Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: LECHIA GDAŃSK – POGOŃ SZCZECIN premiera.200

Komentarz: Żelisław Żyżyński – Wojciech Jagoda
Reporter: Piotr Laboga

17:15 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Karolina Kozłowska

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Piotr Domagała

19:00 Lotto Ekstraklasa – 20. kolejka: WISŁA PŁOCK – SANDECJA NOWY SĄCZ premiera.200

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Wieszczycki
Reporter: Adam Westfal

19:00 Magazyn BUNDESLIGA HIGHLIGHTS SHOW premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk

20:40
Eredivisie – 16. kolejka: AFC AJAX – EXCELSIOR na żywo
Ipla

Komentarz: Bożydar Iwanow


14:00 Puchar Świata, Le Grand Bornand, Francja: SPRINT KOBIET na żywo
Polsat Sport HDEurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras


22:15 Ekstraklasa: 4. MECZ 7. KOLEJKI premiera.200


17:45 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:45
Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200
 


20:00
Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD


23:00
Turkish Airlines Euroliga – 11. kolejka: REAL MADRYT – FC BARCELONA LASSA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla
Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć


19:00 DKB Handball Bundesliga – 17. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – FÜCHSE BERLIN na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


16:55 Mistrzostwa Europy na krótkim basenie, Kopenhaga, Dania: DZIEŃ 2 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Przemysław Babiarz


20:00 Mistrzostwa Świata PDC, Londyn, Anglia: DZIEŃ 1 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Pajda


01:00 Liga Mistrzyń CEV – grupa B: IMOCO VOLLEY CONEGLIANO – IGOR GORGONZOLA NOVARA premiera.200
Ipla

17:00 Liga Mistrzyń CEV – grupa B: VAKIFBANK STAMBUŁ – GALATASARAY SK STAMBUŁ na żywo
Ipla
Komentarz: Adam Romański – Maciej Jarosz


17:00 Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

17:30 Klubowe Mistrzostwa Świata, Opole, Polska – grupa A: ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – SADA CRUZEIRO na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

17:30
Klubowe Mistrzostwa Świata, Łódź, Polska – grupa A: SHANHAI VOLLEYBALL – BOLIVAR na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Marek Magiera – Łukasz Kadziewicz

20:00
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla

20:30
Klubowe Mistrzostwa Świata, Łódź, Polska – grupa A: PGE SKRA BEŁCHATÓW – ZENIT KAZAŃ na żywo
Polsat Sport HD Ipla
Komentarz: Marek Magiera – Łukasz Kadziewicz

20:30
Klubowe Mistrzostwa Świata, Opole, Polska – grupa A: LUBE CIVITANOVA – SARMAYEH BANK TEHERAN VC na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

Komentarz: Tomasz Swędrowski – Wojciech Drzyzga

23:00
Klubowe Mistrzostwa Świata: STUDIO na żywo
Polsat Sport HD Ipla


18:00 Reportaż KAMIL STOCH – MOJA HISTORIA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


14:00
Home Nations Series: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 2 HDEurosport PlayerIpla

19:45 Home Nations Series: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:45 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200

Redakcja: Kacper Merk


21:30 Mistrzostwa Świata FIM SuperEnduro, Kraków, Polska: PODSUMOWANIE premiera.200


21:00 Global Rally Cross, Kanada: PODSUMOWANIE premiera.200

Redakcja: Łukasz Siudak


18:00 China Cup International Regatta: PODSUMOWANIE premiera.200

Redakcja: Marcin Grzywacz

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 
Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:00 Magazyn SPORT na żywo


22:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie

About Piotr Barwaśny