Sport w TV: czwartek – 14 listopada 2019

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy. HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa A: ANGLIA – CZARNOGÓRA 15:20 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO    Studio: Jan Piasecki – Mareck Citko, […]

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa A: ANGLIA – CZARNOGÓRA


15:20 Mecz Towarzyski U-20: STUDIO 
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl
Studio: Jan Piasecki – Mareck Citko, Maciej Szczęsny
Reporter: Hubert Bugaj

15:50 Mecz Towarzyski U-20: POLSKA – SZWAJCARIA 
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Sławomir Kwiatkowski (z Chojnic)

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa H: TURCJA – ISLANDIA na żywo
Polsat Sport HDIpla
Komentarz: Mariusz Hawryszczuk – Tomasz Łapiński

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Michał Kornacki

18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA 

Redakcja: Gabriel Rogaczewski

20:25 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa A: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Rafał Patyra
Reporter: 
Mariusz Jankowski

20:25 Mistrzostwa Świata U-17, Gama, Brazylia – 1/2 finału: MEKSYK – HOLANDIA na żywo
sport.tvp.pl

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa A: ANGLIA – CZARNOGÓRA na żywo
TVP Sport HDPolsat Sport HDsport.tvp.plIpla
Komentarz w TVP Sport: Dariusz Szpakowski – Andrzej Strejlau
Komentarz w Polsacie Sport: Piotr Przybysz – Maciej Żurawski

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa H: FRANCJA – MOŁDAWIA na żywo
Ipla
Komentarz: Tomasz Smokowski – Jacek Ziober

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa B: PORTUGALIA – LITWA na żywo
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Adam Matysek

20:35 
Eliminacje Mistrzostw Europy 2020 – 9. kolejka, grupa A: CZECHY – KOSOWO na żywo
Ipla
Komentarz: Paweł Ślęzak – Marcin Kalita

23:30 Magazyn ELIMINACJI MISTRZOSTW EUROPY 2020
Polsat Sport HD

23:50 Mistrzostwa Świata U-17, Gama, Brazylia – 1/2 finału: FRANCJA – BRAZYLIA na żywo
sport.tvp.pl


18:15 ESL Pro League – CS:GO, grupa A: DZIEŃ 2 na żywo
sport.tvp.pl


08:00 PGA European Tour – Nedbank Golf Challenge, Sun City, RPA: I RUNDA 
CANAL+ Sport HD
Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person

19:00 PGA Tour – Mayakoba Golf Classic, Playa del Carmen, Meksyk: I RUNDA 



01:00 NHL – sezon zasadniczy: NEW YORK ISLANDERS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl


18:00 Eliminacje Mistrzostw Europy 2021: STUDIO na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

18:05 Eliminacje Mistrzostw Europy 2021: POLSKA – WIELKA BRYTANIA na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl


17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

18:15 Euroliga – 8. kolejka: ANADOLU EFES STAMBUŁ – ZENIT SANKT PETERSBURG na żywo


20:00 Magazyn NBA ACTION 
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Michał Łopaciński


16:30 Magazyn 7. STREFA 

Studio: Krzysztof Wanio – Joanna Kaczor, Kamil Drąg, Wojciech Drzyzga, Maciej Jarosz


18:00 KRISPOL 1. liga – 10. kolejka: LUK POLITECHNIKA LUBLIN – MICKIEWCZ KLUCZBORK na żywo


23:00 Serie A1 – 5. kolejka: KIONE PADOVA – SIR SAFETY CONAD PERUGIA 



13:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 4 


19:45 Home Nations Series – Northern Ireland Open, Belfast, Irlandia Północna: DZIEŃ 4 



13:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz debla: KUBOT/MELO – RAM/SALISBURY na żywo
Polsat Sport HD

15:00 Nitto ATP Finals, Wielka Brytania – mecz singla: DOMINIC THIEM – MATTEO BERRETTINI na żywo
Polsat Sport HD

21:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz singla: NOVAK DJOKOVIC – ROGER FEDERER  na żywo


23:00 Nitto ATP Finals, Londyn, Wielka Brytania – mecz debla: KLAASEN/VENUS – DODIG POLASEK 



01:55 FIA WTCR, Makao, Chiny: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

06:35 FIA WTCR, Makao, Chiny: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Eurosport Player

20:30 Magazyn GP CONFIDENTIAL na żywo


23:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo



19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


23:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 
sport.tvp.pl

23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie