Sport w TV: czwartek – 15 października 2020

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Puchar Niemiec – 1/32 finału: 1. FC DÜREN – FC BAYERN MONACHIUM


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adrian Olek


18:55 Magazyn ODLICZANIE DO EURO

Studio: Rafał Patyra, Maciej Iwański – Piotr Włodarczyk, Mateusz Borek, Maciej Szczęsny

18:30 Magazyn KRONIKI LA LIGA 


20:00 Magazyn LIGA GRA 

Studio: Piotr Grabowski – Tomasz Wieszczycki

20:30 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 

Redakcja: Michał Kołodziejczak

20:40 Puchar Niemiec – 1/32 finału: 1. FC DÜREN – FC BAYERN MONACHIUM 
Eurosport Player
Komentarz: Mateusz Borek – Sławomir Chałaśkiewicz


21:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Gabriel Rogaczewski

21:35 
Magazyn RING TVP SPORT na żywo

Studio: Piotr Jagiełło, Sebastian Szczęsny – Mariusz Wach, Maciej Miszkiń



21:00 PGA European Tour – Scottish Championship, Fife, Szkocja: I RUNDA 
Ipla
Komentarz: Jacek Person

23:00 PGA Tour – THE CJ CUP @ SHADOW CREEK, Las Vegas, USA: I RUNDA
Ipla
Komentarz: Jacek Person


12:25 Giro d’Italia, Włochy: ETAP 13
*(do 16:45)
Eurosport Player
Komentarz: Tomasz Jaroński, Adam Probosz


01:00 Turkish Airlines Euroleague – 3. kolejka: REAL MADRYT – BK CHIMKI 
Ipla

17:45 Magazyn BASKET+ 


20:45 Magazyn NBA ACTION 



18:00 Magazyn 7. METR 
sport.tvp.pl
Studio: Sylwia Michałowska, Marcin Rams – Patryk Kuchczyński, Iwona Niedźwiedź


20:40 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: PARIS SAINT-GERMAIN HANDBALL – ELVERUM 
Eurosport Player

20:40 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: HC VARDAR – SG FLENSBURG-HANDEWITT 
Eurosport Player

20:40 Liga Mistrzów EHF – faza grupowa, grupa A: FC PORTO SOFARMA – MOL-PICK SZEGED 
Eurosport Player

23:25 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 4. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – SC DHFK LIPSK 

Komentarz: Kamil Gapiński


20:00 Premier League Darts, Londyn, Wielka Brytania: FINAŁY 

Komentarz: Marcin Grzywacz


17:30 PlusLiga – 7. kolejka: INDYKPOL AZS OLSZTYN – VERVA WARSZAWA ORLEN PALIWA 
Polsat Sport HD

20:30 Tauron 1. liga – 5. kolejka: BBTS BIELSKO – BIAŁA – EXACT SYSTEMS NORWID CZĘSTOCHOWA 
Polsat Sport HD


11:00 English Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
*(do 00:00)
Eurosport Player

13:45 English Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
*(do 18:00)
Eurosport Player

22:45 English Open, Milton Keynes, Wielka Brytania: DZIEŃ 4 na żywo
*(do 00:00)
Eurosport Player


20:15 Magazyn KOLOSEUM na żywo
Ipla
Studio: Patrycja Zahorska, Łukasz Jurkowski – Tomasz Marciniak, Przemysław Saleta


12:00 ATP World Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – 2. runda: IIYA IVASHKA – DENIS SHAPOVALOV 
Ipla

14:00 ATP World Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – 2. runda: UGO HUMBERT – ANDREY RUBLEV 
Ipla

16:00 ATP World Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – 2. runda: DANIIL MEDVEDEV – REILLY OPELKA 
Ipla

17:30 ATP World Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – 2. runda: KAREN KHACHANOV – ASLAN KARATSEV 
Ipla

20:15 ATP World Tour 500, Sankt Petersburg, Rosja – 2. runda: ALEXNADER BUBLIK – MILOS RAONIC 
Ipla


22:00 Magazyn SPEEDWAY+ na żywo

Studio: Mateusz Kędzierski
Redakcja: Kinga Sylwestrzak, Mateusz Dziopa, Mateusz Kędzierski


17:25 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 19:40)
Eurosport Player

19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:55 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ 
CANAL+ Sport HD

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie