Sport w TV: czwartek 16 – listopada 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa J: LIECHTENSTEIN – PORTUGALIA


09:50 Mistrzostwa Świata U-177 – Indonezja, faza grupowa, grupa B, 3, kolejka: UZBEKISTAN – HISZPANIA 

Komentarz: Michał Zawacki – Dawid Sut

09:50 Mistrzostwa Świata U-177 – Indonezja, faza grupowa, grupa B, 3, kolejka: KANADA – MALI


12:50 Mistrzostwa Świata U-177 – Indonezja, faza grupowa, grupa A, 3, kolejka: EKWADOR – PANAMA


12:50 Mistrzostwa Świata U-177 – Indonezja, faza grupowa, grupa A, 3, kolejka: MAROKO – INDONEZJA


17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa A: CYPR – HISZPANIA 

Komentarz: w PSP 6 PPV: Cezary Kowalski – Piotr Urban
Komentarz w Radio Gol 2: Michał Sochalski

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa F: ESTONIA – AUSTRIA

Komentarz: Andrzej Janisz – Piotr Kobierecki

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa G: BUŁGARIA – WĘGRY

Komentarz:  Tomasz Włodarczyk – Przemysław Łagożny

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa G: GRUZJA – SZKOCJA

Komentarz: Tomasz Lach – Maciej Żurawski

17:50 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa F: AZERBEJDŻAN – SZWECJA


17:50 Mecz Towarzyski, Oslo, Norwegia: NORWEGIA – WYSPY OWCZE


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa J: SŁOWACJA – ISLANDIA

Komentarz: Marcin Kalita –  Tomasz Łapiński

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa J: LIECHTENSTEIN – PORTUGALIA

Komentarz w PSP 1: Szymon Rojek – Marcin Kaczmarek
Komentarz w Radio Gol 1: Szymon Gawrycki-Tkacz

20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa J: LUKSEMBURG – BOŚNIA I HERCEGOWINA


20:35 Eliminacje Mistrzostw Europy 2024 – 9. kolejka,  faza grupowa, grupa G: CZARNOGÓRA – LITWA


22:50 Eliminacje do Mistrzostw Świata 2026 Strefy Commebol , 5. kolejka: WENEZUELA – EKWADOR 

Komentarz: Piotr Dumanowski – Dominik Guziak 

23:30 Eliminacje do Mistrzostw Europy  2024, 9, kolejka: SKRÓTY MECZÓW 

Redakcja: Tomasz Lach, Jakub Żelepień, Robert Zieliński


22:40 Magazyn RING TVP SPORT 


20:00 Grand Slam of Darts – Wolverhampton, Anglia: MECZE 1/8 FINAŁU 

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon 


08:00  DP World Tour Championship, Dubaj: RUNDA 1 

Komentarz: Jacek Person – Andrzej Person

19:00 PGA Tour – RSM Classic, St. Simons, Georgia, USA: RUNDA 1 


01:35 NHL – sezon zasadniczy: CAROLINA HURRICANES – PHILADELPHIA FLYERS 


02:35 NHL – sezon zasadniczy: EDMONTON OILERS – SEATTLE KRAKEN


03:05 NHL – sezon zasadniczy: COLORADO AVALANCHE – ANAHEIM DUCKS


04:05 NHL – sezon zasadniczy: VANCOUVER CANUCKS – NY ISLANDERS


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY


18:55 SHL – sezon zasadniczy: SKELLEFTEA AIK – VAXJO 


20:05 NHL – sezon zasadniczy: OTTAWA SENATORS – DETROIT RED WINGS

Komentarz: Krzysztof Girgiel – Andrzej Kulasek


17:20 Orlen Basket Liga – 9. kolejka: POLSKI CUKIER START LUBLIN – KRAJOWA GRUPA SPOŻYWCZA ARKA GDYNIA

Komentarz: Adam Romański – Robert Witka
Reporter: Mirosław Szczepanik


20:30 Euroliga – 9. kolejka, faza grupowa: REAL MADRYT – AS MONACO

Komentarz: Tomasz Jankowski – Robert Witka

23:00 Euroliga – 9. kolejka, faza grupowa: MACCABI PLAYTIKA TEL AVIV – FENERBAHCE BEKO STAMBUŁ

Komentarz: Radosław Spiak – Marcin Dutkiewicz


18:35 Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, faza grupowa, grupa A: PICK SZEGED – EUROFARM PELISTER


18:35 Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, faza grupowa, grupa A: THW KIEL – AALBORG


18:40 Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, faza grupowa, grupa A: HHC RK ZAGRZEB – INDUSTRIA KIELCE 

Komentarz w Eurosporcie: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w Radio Gol 1:  Piotr Szczepanik

20:30 Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, faza grupowa, grupa B: STUDIO
*(również o 22:30)


20:45 Liga Mistrzów EHF – 7. kolejka, faza grupowa, grupa B: ORLEN WISŁA PŁOCK – FC BARCELONA

Komentarz: Piotr Karpiński – Krzysztof Bandych


01:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Japonii: SHAKEDOWN 

Komentarz: Grzegorz Gac – Krzysztof Woźniak 

09:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Japonii: CEREMONIA STARTU


11:00 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Japonii: OS1 TOYOTA STADIUM SSS 1

Komentarz: Sławomir Szymczak – Agata Bednarczuk 

22:30 FIA Rajdowe Mistrzostwa Świata – Rajd Japonii: OS2 ISEGAMIi’S TUNNEL 1 

Komentarz: Mikołaj Sokół – Szymon Gospodarczyk


14:00 Liga Mistrzyń – 2. kolejka, faza grupowa, grupa B: VASAS OBUDA BUDAPESZT – SAVINO DEL BENE SCANDICCI 

Komentarz: Milena Sadurek –  Dorota Swieniewicz Brandt

17:45 Liga Mistrzyń – 2. kolejka, faza grupowa, grupa B: MARITZA PLOVDIV – ECZACIBASI DYNAVIT STAMBUŁ 

Komentarz: Robert Małolepszy – Milena Sadurek

19:45 Liga Mistrzyń – 2. kolejka, faza grupowa, grupa B: ASTERIX AVRO BEVEREN – PGE RYSICE RZESZÓW

Komentarz:  Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska


16:00 PlusLiga – 6. kolejka: JASTRZĘBSKI WĘGIEL – ENEA CZARNI RADOM 
*(z powodu meczu Djoković vs Hurkacz  początek meczu w PSE a kontynuacja w PS)

Komentarz: Adrian Brzozowski – Maciej Jarosz

18:30 PlusLiga – 6. kolejka: ŚLEPSK MALOW SUWAŁKI – KGHM CUPRUM LUBIN

Komentarz w Polsacie: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz
Komentarz w Radio Gol 3: Piotr Sornat

21:00 PlusLiga – 6. kolejka: ALURON CMC WARTA ZAWIERCIE – BARKOM KAZHANY LWÓW

Komentarz: Adam Romański – Kuba Bednaruk

|
13:45 Champion of Champions, Bolton, Anglia, faza grupowa, grupa 3, 1/2 finału: DZIEŃ 4 – SESJA POPOŁUDNIOWA 

Komentarz: Piotr Garboliński – Rafał Jewtuch 

19:45 Champion of Champions, Bolton, Anglia, faza grupowa, grupa 3, 1/2 finału: DZIEŃ 4 – SESJA WIECZORNA

Komentarz: Piotr Garboliński – Rafał Jewtuch 


20:00 Magazyn KOLOSEUM 


12:00 ATP Tour  – Nitto  ATP Fnals , 3. kolejka, debel, faza grupowa, grupa A: DODIG/KRAJICEK – GONZALEZ/ROGER – VASSELIN 

Komentarz: Tomasz Lorek 

14:30 ATP Tour  – Nitto  ATP Fnals , Turyn, Włochy, 3. kolejka, faza grupowa, grupa A: NOVAK DJOKOVIĆ – HUBERT HURKACZ

Komentarz: Tomasz Tomaszewski – Dawid Olejniczak

18:30 ATP Tour  – Nitto  ATP Fnals , 3. kolejka, debel, faza grupowa, grupa A: GRANOLLERS/ZEBALLOS  – GONZALEZ/MOLTENI

Komentarz:  Tomasz Tomaszewski

21:00 ATP Tour  – Nitto  ATP Fnals , Turyn, Włochy, 3. kolejka, faza grupowa, grupa A: JANNIK SINNER – HOLGER RUNE

Komentarz: Dawid Olejniczak


12:00 89 Pebiscyt Przeglądu Sportowego: NOMINACJE 

Prowadzenie: Jerzy Mielewski

19:35 Magazyn SPORT 


19:45 Magazyn SPORT 


20:10 Magazyn SPORT 


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR 


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom