Sport w TV: czwartek – 17 listopada 2022

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Mecz Towarzyski: PORTUGALIA – NIGERIA


11:00
Magazyn DEBATA+ 

Studio: Filip Surma, Rafał Dębiński
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adam Zakrzewski, Piotr Glamowski


16:20 
Globe Soccer Awards 2022: GALA 

Komentarz w Viaplay: Dawid Król – Paweł Grabowski

17:50 Mecz Towarzyski U21: CHORWACJA – POLSKA

Komentarz: Tomasz Jasina – Tomasz Sokołowski

19:40 Mecz Towarzyski: PORTUGALIA – NIGERIA 

Komentarz: Szymon Rojek – Maciej Żurawski

20:40 Mecz Towarzyski: IRLANDIA – NORWEGIA 

Komentarz: Przemysław Pawlak – Dariusz Kubicki


19:00 Bilardowa Ekstraklasa: 2. MECZ FINAŁOWY 


14:00 
MF & DAZN: X-Series 3, Austin, USA: KONFERENCJA PRASOWA 


21:00 
Jaime Munguia – Gonzalo Gaston Coria, Guadalajara, Meksyk: KONFERENCJA PRASOWA 


22:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY

Redakcja: Edward Durda, Maciej Jędrych


22:35 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Piotr Jagiełło


20:00 Grand Slam of Darts, Wolverhampton, Wielka Brytania: MECZE FAZY GRUPOWEJ na żywo

Komentarz: Kuba Łokietek


08:00 DP World Tour – DP World Tour Championship, Dubaj, ZEA: I RUNDA na żywo
*(od 09:00 również w Golf Channel)

Komentarz w Golf Channel: Jacek Person, Mateusz Kniaginin

18:00 DP World Tour – The RSM Classic, St. Simons Island, USA: I RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person



01:05 NHL: CHICAGO BLACKHAWKS – ST. LOUIS BLUES 


01:05 NHL: OTTAWA SENATORS – BUFFALO SABRES‎ 


04:05 NHL: EDMONTON OILERS – LOS ANGELES KINGS‎ 


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY 



11:30 
National Basketball League – 7. kolejka: PERTH WILDCATS – SOUTH EAST MELBOURNE PHOENIX 


17:20
Energa Basket Liga – 8. kolejka: TWARDE PIERNIKI TORUŃ – ANWIL WŁOCŁAWEK 

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski

17:45 Magazyn BASKET+ 


19:30 
Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Bartosz Tomczak

20:30 Energa Basket Liga – 8. kolejka: BAYERN MONACHIUM – OLYMPIAKOS PIREUS

Komentarz: Adam Romański – Marcin Muras

22:00
Magazyn BASKET OFFICE na żywo
*(o 23:00 dogrywka)

Studio: Gabriel Rogaczewski, Artur Kwiatkowski – Mariusz Śliwa, Hubert Radke


17:30 
Tauron Liga – 4. kolejka: UNI OPOLE – GROT BUDOWLANI ŁÓDŹ na żywo


13:45 UK Championship, York, Wielka Brytania: SHAUN MURPHY – JUDD TRUMP na żywo

Komentarz: Michał Ebert, Przemysław Kruk

19:45 UK Championship, York, Wielka Brytania: HOSSEIN VAFAEI – JACK LISOWSKI na żywo

Komentarz: Rafał Jewtuch, Jarosław Kowalski


20:15 Magazyn KOLOSEUM na żywo

Studio: Paweł Wyrobek, Łukasz Jurkowski – Karolina Kowalkiewicz, Łukasz Zaborowski, Przemysław Saleta, Igor Jakubowski, Bartłomiej Stachura


11:30 ATP Finals, Turyn, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka debla: GLASSPOOL/HELIOVAARA – GRANOLLERS/ZEBALLOS 


14:00 ATP Finals, Turyn, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka singla: RAFAEL NADALCASPER RUUD 

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:30
ATP Finals, Turyn, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka debla: RAM/SALISBURYAREVALO/ROJER 


21:00 ATP Finals, Turyn, Włochy – faza grupowa, 3. kolejka singla: FELIX AUGER-ALIASSIMETAYLOR FRITZ 


20:00 Magazyn GP CONFIDENTAL 



19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:40 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 


19:45
 Magazyn SPORT na żywo


20:10 
Magazyn SPORT na żywo


22:00 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie