Sport w TV: czwartek – 19 marca 2015

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy oraz o wybranych propozycjach zagranicznych telewizji.

piłka nożna
15:25 Bundesliga – 25. kolejka: WERDER BREMA – BAYERN MONACHIUM premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

15:45 Puchar Polski – 1/4 Finału: WSTĘP DO MECZU na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Bielska-Białej)
Reporter: Sebastian Staszewski


15:55
Puchar Polski – 1/4 Finału: PODBESKIDZIE BIELSKO BIAŁA – PIAST GLIWICE na żywo
polsat-sport-hd.120
Komentarz: Marcin Feddek – Tomasz Łapiński (z Bielska-Białej)
Reporter: Sebastian Staszewski

17:30 
Magazyn BAYERN TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 Liga Europejska UEFA –  1/8 finału:
FC DYNAMO MOSKWA – SSC NAPOLI  na żywo
Canal+ Family HD
Komentarz: Edward Durda – Wojciech Jagoda

18:45 Liga Europejska UEFA: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Piotr Salak – Tomasz Lipiński, Krzysztof Przytuła

18:55 Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: AS ROMA – ACF FIORENTINA na żywo
Canal+ Sport HD

Komentarz: Cezary Olbrycht – Tomasz Lipiński

18:55 
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: DYNAMO KIJÓW – EVERTON FC na żywo
nSport+ HDITV 4
Komentarz w Nsport+: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

21:00 
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: INTER MEDIOLAN – VFL WOLFSBURG na żywo
ITV 4Kabel EinsRTRSW9Idman TVČT Sport

21:00
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: TORINO FC – FC ZENIT na żywo
Canal+ Family HDNTV Russia
Komentarz w Canal+ Family: Adam Marchliński – Filip Surma

21:00
Liga Europejska UEFA –  1/8 finału: SEVILLA FC – VILLARREAL CF na żywo
Canal+ Sport HD
Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

21:00
Liga Europejska UEFA – 1/8 finału: MULITILIGA na żywo
Canal+ Family 2 HD
Komentarz: Wojciech Zawioła

21:00 Liga Europejska UEFA – 1/8 finału: AFC AJAX – DNIPRO DNIEPROPETROWSK na żywo
nSport+ HDTVN Turbo HD2+2
Komentarz w nc+: Żelisław Żyżyński – Tomasz Wieszczycki

21:05 
Liga Europejska UEFA – 1/8 finału: BEESIKTAS JK – CLUB BRUGGE na żywo
Star TV TürkiyeAzTV

23:00 Liga Europejska UEFA: STUDIO na żywo
Canal+ Sport HD

Studio: Piotr Salak – Leszek Orłowski, Krzysztof Przytuła

23:40 Liga Europejska UEFA: SKRÓTY
 na żywo
Canal+ Sport HDnSport+ HD
Komentarz: Krzysztof Bandych, Edward Durda

biathlon
13:35 Puchar Świata, Chanty-Mansyjsk, Rosja: SPRINT MĘŻCZYZN na żywo
*(od 13:45 w Eurosport)
Polsat Sport Newspolsat-sport-hd.120Eurosport HDEurosport DEDas Erste HD

boks
22:00
Bokserskie Czwartki: THE PUNCHERS II  premiera.200
Fightklub

curling
16:00 
Mistrzostwa Świata Kobiet, Sapporo, Japonia – Faza Grupowa: JAPONIA – NIEMCY  premiera.200
Eurosport HDEurosport DE

Komentarz w polskim Eurosporcie: Paweł Burlewicz

kolarstwo górskie
16:30 Cape Epic 2014, RPA: DZIEŃ 4 premiera.200
Sportklub

koszykówka
17:00 Magazyn BASKET+ premiera.200
Canal+ Sport HD

18:00 
Magazyn NBA ACTION premiera.200
Canal+ Sport HD

narciarstwo alpejskie
9:15 
Puchar Świata, Meribel, Francja: SUPERGIGANT MĘŻCZYZNna żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1Das Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

11:00 
Puchar Świata, Meribel, Francja: SUPERGIGANT KOBIETna żywo
Eurosport HDEurosport DERai sport 1Das Erste HD
Komentarz w polskim Eurosporcie: Witold Domański

piłka ręczna mężczyzn
20:00 Magazyn POLSKA 2016 na żywo
Polsat Sport News

skoki narciarskie
10:40 
Puchar Świata, Planica, Słowenia: STUDIO na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Jabłoński
Reporterzy w TVP: Michał Regulski, Sebastian Szczęsny

11:00
Puchar Świata, Planica, Słowenia: KWALIFIKACJE na żywo
TVP 1 HDsport.tvp.plEurosport 2 HD
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Marek Rudziński (z Planicy)
Komentarz w Eurosporcie: Igor Błachut

tenis
03:00 WTA World Premier Indian Wells – 1/4 Finału: SERENA WILLIAMS – TIMEA BACSINSZKY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Michał Lewandowski

09:10 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1/8 Finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD

11:20 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1/8 Finału: ??? – ??? premiera.200
Polsat Sport Extra HD

19:00 
WTA World Premier Indian Wells – 1/4 Finału: LESIA TSURENKO – JELENA JANKOVĆ na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plSupertennis HD
Komentarz w TVP: Jacek Jońca

21:00 
ATP Masters BNB Paribas Open Indian Wells – 1/4 Finału: ANDY MURRAY – FELICIANO LOPEZ na żywo
polsat-sport-hd.120

tenis stołowy
17:00 Polska Superliga – 12. kolejka: ZKS PALMIARNIA ZIELONA GÓRA – KU AZS POLITECHNIKA RZESZÓWpremiera.200
Sportklub

inne
20:00 
Magazyn AS WYWIADU premiera.200
Sportklub

22:30
Magazyn ZWARCIE premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie.

Przygotowali: Adam Zakrzewski, Daniel Kołodziejczyk, Bartosz Mierzwa, Krzysztof Sokólski