Sport w TV: czwartek – 19 października 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Liga Europy UEFA – grupa E: EVERTON FC – OLYMPIQUE LYON


16:00 Magazyn LIGA EUROPY UEFA premiera.200
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

16:55 Liga Europy UEFA – grupa A: FC ASTANA – MACCABI TEL AVIV na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Katarzyna Kozłowska

18:55 Liga Europy UEFA – grupa K: OGC NICE – SS LAZIO na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Bartosz Gleń – Tomasz Lipiński

18:55
 Liga Europy UEFA – grupa L: FK VARDAR – REAL SOCIEDAD na żywo

Komentarz: Piotr Laboga – Leszek Orłowski

18:55 
Liga Europy UEFA – grupa J: OSTERSUNDS FK – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

18:55 
Liga Europy UEFA – grupa I: OLYMPIQUE MARSYLIA – VITORIA GUIMARAES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

18:55 
Liga Europy UEFA – grupa H: CRVENA ZVEZDA – ARSENAL FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

18:55
 Liga Europy UEFA – grupa I: ATIKER KONYASPOR – FC RED BULL SALZBURG na żywo
Eurosport Player

18:55 
Liga Europy UEFA – grupa L: ZENIT ST PETERSBURG – ROSENBORG BK na żywo
Eurosport Player

18:55
 
Liga Europy UEFA – grupa J: ZORIA ŁUGAŃSK – HERTHA BSC na żywo
Eurosport Player

18:55 
Liga Europy UEFA – grupa G: HAPOEL BEER SZEWA – STEAUA BUKARESZT na żywo
Eurosport Player

18:55 
Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Mariusz Wróblewski – Adam Westfal, Michał Kornacki

21:00 Liga Europy UEFA – grupa E: EVERTON FC – OLYMPIQUE LYON na żywo
CANAL+ Sport HD
Komentarz w Canal+ Sport HD: Marcin Rosłoń – Przemysław Rudzki

21:00
 Liga Europy UEFA – grupa C: TSG 1899 HOFFENHEIM – ISTAMBUŁ BASAKSEHIR na żywo

Komentarz w Canal+ Sport 2 HD Żelisław Żyżyński – Krzysztof Przytuła

21:00 
Liga Europy UEFA – grupa E: ATALANTA BC – APOLLON LIMASSOL na żywo

Komentarz: Filip Surma – Wojciech Jagoda

21:00 
Liga Europy UEFA – grupa D: AC MILAN – AEK ATENY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Maciej Iwański – Andrzej Strejlau

21:00
Liga Europy UEFA – grupa A: VILLARREAL CF – SK SLAVIA PRAGA na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Ipla

21:00
Liga Europy UEFA – grupa F: SHERIFF TYRASPOL – LOKOMOTIV MOSKWA na żywo
Eurosport Player


21:00
Liga Europy UEFA – grupa F: FC FASTAV ZLIN – FC KOPENHAGA na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga Europy UEFA – grupa D: AUSTRIA WIEDEŃ – NK RIJEKA na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga Europy UEFA – grupa B: DYNAMO KIJÓW – BSC YOUNG BOYS na żywo
Eurosport Player

21:00
Liga Europy UEFA – grupa B: SKENDEBEU KORCZA – PARTIZAN BELGRAD na żywo


21:00
Liga Europy UEFA: MULTILIGA na żywo

Komentarz: Robert Skrzyński – Piotr Domagała

23:30
Liga Europy UEFA: SKRÓTY na żywo

Komentarz: Edward Durda, Krzysztof Bandych


17:15 Bilard Ekstraklasa – 5. kolejka: SAVICKI OPOLE – LIPIŃSKI DACHY TOMASZ MAZ. premiera.200


22:00 Z archiwum Golden Boy: CANELO AlVAREZ – AUSTIN TROUT premiera.200


20:30 PGA Tour – The CJ Cup @ Nine Bridges, Czedżu, Korea Południowa: I RUNDA na żywo
Ipla


19:30 Mistrzostwa Europy, Berlin, Niemcy: DZIEŃ 1 na żywo
Eurosport PlayerIpla


17:15 Magazyn PIĄTA KWARTA premiera.200


20:45 Turkish Airlines Euroleague – 2. kolejka: REAL MADRYT – CSKA MOSKWA na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla


19:00 DKB Handball Bundesliga – 10. kolejka: FRISH AUF GOPPINGEN – HSG WETZLAR na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński


20:40 Pro D2 – 9. kolejka: US COLOMIERS – USON NEVERS RUGBY na żywo
Eurosport Player


1:30 Del Monte Coppa Italia – 1/4 Finału: AZIMUT MODENA – CALZEDONIA WERONA premiera.200
*(o 21:30 premiera.200 w  Sportklub)

Komentarz w Sportklub: Robert Małolepszy – Witold Roman


14:00 Home Nations Series –  English Open: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

23:00 
Home Nations Series –  English Open: DZIEŃ 4 na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla


20:45 Magazyn GILLETTE WORLD SPORT premiera.200


20:30 KSW 39: MAMED KHALIDOV – BORYS MAŃKOWSKI premiera.200
Polsat Sport HD Ipla


11:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


13:00 WTA Tour, Moskwa, Rosja: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:30 
WTA Tour, Moskwa, Rosja: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


15:30 
ATP World Tour 250, Moskwa, Rosja: III RUNDA na żywo
Ipla

17:30 
WTA Tour, Moskwa, Rosja: 1/4 FINAŁU na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

19:00 
ATP World Tour 250, Moskwa, Rosja: III RUNDA na żywo
Ipla

inne
18:30 Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD

19:20 Magazyn SPORT na żywo


19:35 Magazyn SPORT na żywo


20:00 Magazyn SPORT na żywo


23:00 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

23:05 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD sport.tvp.pl

23:55 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU  na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie