Sport w TV: czwartek – 2 grudnia 2021

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Premier League – 14. kolejka: MANCHESTER UNITED FC – ARSENAL FC


18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Grzegorz Kaczmarczyk, Adrian Olek

18:25 Serie A TIM – 15. kolejka: TORINO FC – FC EMPOLI 
 

Komentarz w Eleven: Julian Kowalski – Sebastian Chabiniak
Komentarz w Radio Gol 2: Wojciech Anyszek

18:30 Magazyn KRONIKI LALIGA 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Michał Kornacki

18:55 Magazyn LIGUE 1 REVIEW 

Redakcja: Rafał Dębiński

19:00 Magazyn LIGA GRA 
*(o 20:00  w Canal+ Sport 3)
CANAL+ Sport HD
Studio: Cezary Olbrycht – Wojciech Jagoda

19:25 Puchar Króla – 1. runda: CD UTRILLA – VALENCIA CF 

Komentarz: Jan Sławiński – Dominik Piechota

19:50 Fortuna Puchar Polski – 1/8 finału: WIDZEW ŁÓDŹ – WISŁA KRAKÓW na żywo

Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Feddek – Janusz Kudyba (z Łodzi)
Reporter w Polsacie Sport: Paulina Czarnota-Bojarska
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Pietrzak (z Łodzi)

19:55 Magazyn PREMIER LEAGUE REVIEW 

Redakcja: Piotr Glamowski

20:40 Serie A TIM – 15. kolejka: SS LAZIO – UDINESE CALCIO 
 
Komentarz: Piotr Dumanowski – Piotr Czachowski

20:40 Premiership – 16. kolejka: CELTIC FC – HEART OF MIDLOTHIAN

Komentarz: Przemysław Pawlak – Dariusz Dziekanowski

20:55 Magazyn PREMIEROWA JAZDA 

Gość: Bartłomiej Topa

21:10 Premier League – 14. kolejka: MANCHESTER UNITED – ARSENAL FC 

Komentarz w Canal+: Andrzej Twarowski – Przemysław Rudzki
Komentarz w Radio Gol 3: Marceli Korytek, Antoni Borkowski


21:10 Premier League – 14. kolejka: TOTTENHAM HOTSPUR FC – BRENTFORD FC 

Komentarz: Marcin Rosłoń – Rafał Nahorny

22:00 Magazyn MLS 

Redakcja: Tomasz Lach

23:00 Eredivisie – 15. kolejka: AFC AJAX – WILLEM II

Komentarz: Cezary Kowalski – Piotr Kobierecki


13:05 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG SPRINTERSKI KOBIET na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras

16:30 Puchar Świata, Östersund, Szwecja: BIEG SPRINTERSKI MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz w Eurosporcie: Tomasz Jaroński – Tomasz Sikora
Komentarz w Polsacie Sport: Marcin Muras


22:10 Magazyn RING TVP SPORT 

Studio: Sylwia Dekiert, Piotr Jagiełło – Kacper Bartosiak, Jarosław Kołkowski

22:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY 

Redakcja: Edward Durda, Marcin Jędrych


19:30 PGA Tour – Hero World Challenge, Albany, Bahamy: I RUNDA na żywo

Komentarz: Jacek Person


01:05 NHL: NEW YORK RANGERS – PHILADELPHIA FLYERS na żywo


01:35 NHL: TORONTO MAPLE LEAFS – COLORADO AVALANCHE na żywo


01:35 NHL: OTTAWA SENATORS – VANCOUVER CANUCKS na żywo


01:35 NHL: DETROIT RED WINGS – SEATTLE KRAKEN na żywo


04:05 NHL: EDMONTON OILERS – PITTSBURGH PENGUINS na żywo


04:05 NHL: ANAHEIM DUCKS – VEGAS GOLDEN KNIGHTS na żywo


22:00 Magazyn NHL ON THE FLY na żywo


17:20 Energa Basket Liga – 13. kolejka: POLSKI CUKIER PSZCZÓŁKA START LUBLIN – ARGED BM STAL OSTRÓW WIELKOPOLSKI 

Komentarz: Adam Romański – Rafał Juć
Reporter: Krzysztof Grosse

17:45 Magazyn BASKET+ 
CANAL+ Sport HD

Redakcja: Dominik Woźniak

19:30 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Dominik Woźniak

20:00 Magazyn BASKET OFFICE 
*(dogrywka o 20:55 w Canal+ Online)

Studio: Gabriel Rogaczewski, Artur Kwiatkowski – Krzysztof Sendecki, Wojciech Michałowicz


19:35 Puchar Świata, Beaver Creek, USA: SUPERGIGANT MĘŻCZYZN na żywo

Komentarz: Witold Domański


15:30 Puchar Świata, Ruka, Finlandia: SKOKI AKROBATYCZNE na żywo

Komentarz w Eurosporcie 1: Paweł Ulbrych
Komentarz w PSE: Grzegorz Jędrzejewski – Jan Kanty Wolanty


17:50 Mistrzostwa Świata, Llíria, Hiszpania – 1. kolejka, grupa E: NIEMCY – CZECHY na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski

17:50 Mistrzostwa Świata, Castelló de la Plana, Hiszpania – 1. kolejka, grupa G: CHORWACJA – BRAZYLIA na żywo

Komentarz: Paweł Ślęzak

17:50 Mistrzostwa Świata, Granollers, Hiszpania – 1. kolejka, grupa F: KOREA POŁUDNIOWA – KONGO na żywo

Komentarz: Tomasz Włodarczyk

17:50 Mistrzostwa Świata, Torrevieja, Hiszpania – 1. kolejka, grupa H: AUSTRIA – CHINY na żywo


20:20 Mistrzostwa Świata, Llíria, Hiszpania – 1. kolejka, grupa E: WĘGRY – SŁOWACJA na żywo

Komentarz: Grzegorz Michalewski

20:20 Mistrzostwa Świata, Granollers, Hiszpania – 1. kolejka, grupa F: DANIA – TUNEZJA na żywo


20:20 Mistrzostwa Świata, Castelló de la Plana, Hiszpania – 1. kolejka, grupa G: JAPONIA – PARAGWAJ na żywo


18:35 Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa B: TELEKOM VESZPRÉM – DINAMO BUKARESZT 


20:35 Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa A: THW KIEL – HC VARDAR 


20:35 Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa B: FC BARCELONA – FC PORTO 
*(o 22:30  w Eurosport 2)

Komentarz: Michał Wszołek

20:40 Liga Mistrzów EHF – 9. kolejka, grupa B: PARIS SAINT-GERMAIN – ŁOMŻA VIVE KIELCE 

Komentarz w Eurosporcie: Krzysztof Bandych – Iwona Niedźwiedź
Komentarz w Radio Gol 2: Mateusz Orłowski, Bartosz Pająk


00:20 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa A: VFB FRIEDRICHSHAFEN – KNACK ROESELARE

Komentarz: Krzysztof Wanio

09:30 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa D: ZENIT SANKT PETERSBURG – SL BENFICA

Komentarz: Robert Małolepszy

11
:30 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa B: ZIRAAT BANKASI ANKARA – VC GREENYARD MAASEIK

Komentarz: Robert Małolepszy

14:00 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa D: BERLIN RECYCLING VOLLEYS – VOJVODINA NS SEME NOVI SAD


18:00 Tauron 1. Liga – 12. kolejka: BKS VISŁA PROLINE BYDGOSZCZ – AZS AGH KRAKÓW 

Komentarz: Krzysztof Wanio – Maciej Jarosz

20:30 Liga Mistrzów CEV – 1. kolejka, grupa E: SIR SICOMA MONINI PERUGIA – TRENTINO ITAS 

Komentarz: Robert Małolepszy – Maciej Jarosz


18:50 Puchar Świata, Wisła: MELDUNEK na żywo

Studio: Marcin Rams (z Wisły)


13:45 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 10 – SESJA POPOŁUDNIOWA na żywo

Komentarz: Jarosław Kowalski, Grzegorz Biernadski

20:00 UK Championship, York, Anglia: DZIEŃ 10 – SESJA WIECZORNA na żywo
*(od 21:20 także w Eurosport 1)

Komentarz: Przemysław Kruk, Rafał Jewtuch


20:15 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Łukasz Jurkowski, Paweł Wyrobek – Mateusz Rębecki, Cezary Oleksiejczuk, Jakub Borowicz, Kewin Gibas, Przemysław Saleta


21:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo

Studio: Aldona Marciniak – Mikołaj Sokół, Filip Kapica

21:30 Magazyn EUROPEAN LE MANS SERIES 

Redakcja: Michał Łopaciński


08:30 Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU 
*(również o 10:25)


18:00 Gala GUTTMANY 2021 – 3. PLEBISCYT PKPAR NA SPORTOWCA ROKU na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:25 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


21:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


23:00 Magazyn NEWS+ na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie