Sport w TV: czwartek – 2 marca 2017

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Lahti


08:25 Bundesliga – 22. kolejka: BAYERN MONACHIUM – HAMBURGER SVpremiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Tomasz Jasina

10:30 Magazyn BAYERN TV premiera.200
TVP Sport HDsport.tvp.pl

18:00 Magazyn PREMIER LEAGUE WORLD  premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Wojciech Zawioła, Katarzyna Kozłowska

18:30
Puchar Turcji – 1/4 Finału: KAYSERISPOR – FENERBAHCE na żywo


20:40 
La Liga Santander – 25. kolejka: DEPORTIVO LA CORUNA – ATLETICO MADRYT na żywo

Komentarz w Eleven Sports HD: Marcin Pawłowski – Marcin Gazda

21:00
Puchar Francji – 1/8 Finału: BERGERAC PERIGORD FC – OSC LILLE na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Szymon Borczuch

21:30
La Liga Santander – 25. kolejka: SEVILLA FC – ATHLETIC CLUB na żywo

Komentarz w Eleven HD: Patryk Mirosławski – Tomasz Ćwiąkała


12:05 Puchar Świata, PyeongChang, Korea Południowa: SPRINT KOBIET na żywo
Polsat Sport HDIplaEurosport 1 HDEurosport Player


13:30 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Kacper Merk (z Lahti)

13:40
 
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

14:00 
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: SZTAFETA KOBIET na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP Sport: Marek Jóźwik – Bernadetta Piotrowska (z Lahti)
Komentarz w polskim Eurosporcie: Igor Błachut, Kacper Merk (z Lahti)

15:05 
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl


17:00 League of Legends – Championship Series: FAZA GRUPOWA na żywo
Ipla


19:30 Chance futsal Liga – 19. kolejka: FC TANGO HODONIN – RADIO KROKODYL HELAS BRNO na żywo


20:00 PGA European Tour – WGC Mexico City Championship, Meksyk, Meksyk: I RUNDA na żywo

Komentarz: Andrzej Person, Jacek Person


01:00 NHL: TAMPA BAY LIGHTING – CAROLINA HURRICANES na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Grzegorz Mędrzejewski – Adrian Pudło


08:00 Tour of Langkawi: ETAP 8 premiera.200
Eurosport 2 HDEurosport Player

koszykówka
17:30 Magazyn BASKET+ premiera.200
CANAL+ Sport HD


18:00 Turkish Airlines Euroleague – 24. kolejka: ŻALGIRIS KOWNO – FENERBAHCE na żywo


20:00 Magazyn NBA ACTION premiera.200
CANAL+ Sport HD
Redakcja: Joanna Cedrych


18:55 Velux EHF Liga Mistrzów – grupa B: RK CELJE PIVOVARNA LASKO – RHEIN NECKAR LOWEN na żywo
Canal+ Sport Online
Komentarz w nSport+: Krzysztof Bandych – Michał Matysik
Komentarz w Eleven Sports: Michał Wszołek – Michał Świrkuła

20:00 
Velux EHF Liga Mistrzów – grupa A: KADETTEN SCHAFFHAUSEN – TELEKOM VESZPREM na żywo

Komentarz: Maciej Bonecki – Sylwester Sikora


20:45 Pro D2 – 23. kolejka: US MONTAUBAN – AGEN RUGBY na żywo
Eurosport Player


20:00 Premier League, Exeter : PIERWSZA RUNDA – KOLEJKA 5 na żywo
Sportklub
Komentarz w Sportklub: Grzegorz Pajda


01:00 Liga Mistrzów CEV – grupa A: NOLIKO MAASEIK – DINAMO MOSKWA premiera.200
Ipla
Komentarz: Adam Romański

01:30
Liga Mistrzów CEV – grupa B: CUCINE LUBE CIVITANOVA – BERLIN  RECYCLING VOLLEYS premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla
Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz

14:40
Liga Mistrzów CEV – grupa B: ACH VOLLEY LUBLANA – AZIMUT MODENA premiera.200
Polsat Sport Extra HD
Ipla

15:07 
Liga Mistrzów CEV – grupa E: SIR SICOMA COLUSSI PERUGIA – HALKBANK ANKARA premiera.200
Ipla

21:50 
Liga Mistrzów CEV – grupa C: VFB FRIEDRICHSHAFEN – PARIS VOLLEY premiera.200
Polsat Sport Extra HD Ipla


16:30 Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
*(od 17:15 także w TVP 1 HD)
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Lahti)
Reporter: Michał Regulski

17:15 
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: WSTĘP DO ZAWODÓW na żywo
Eurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w polskim Eurosporcie: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)

17:00 
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: KONKURS INDYWIDUALNY – HS 130 na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.plEurosport 1 HDEurosport Player
Komentarz w TVP: Włodzimierz Szaranowicz, Sebastian Szczęsny (z Lahti)
Komentarz w polskim Eurosporcie
: Marek Rudziński, Igor Błachut (z Lahti)

19:20 
Mistrzostwa Świata, Lahti, Finlandia: STUDIO na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Studio: Maciej Kurzajewski (z Lahti)
Reporter: Michał Regulski


22:00 Magazyn MARTIAL ARTS CHRONICLES premiera.200


01:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – II runda: BORNA CORIĆ – MARIN CILIĆ na żywo
Polsat Sport HDIpla

01:00
WTA Tour, Acapulco, Meksyk – II runda: HEATHER WATSON – KRISTINA MLADENOVIC na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl
Komentarz: Michał Lewandowski

03:00
WTA Tour, Acapulco, Meksyk – II runda: MIRJANA LUCIC – SHELBY ROGERS na żywo
sport.tvp.pl


03:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – II runda: PAOLO LORENZI – RAFAEL NADAL na żywo
Polsat Sport HDIpla

05:00 ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk – II runda: NOVAK DJOKOVIĆ – JUAN MARTIN DEL POTRO  na żywo
Polsat Sport HDIpla

08:00
WTA Tour, Kuala Lumpur, Malezja – II runda: ASHLEIGH BARTY – MIYU KATOA na żywo
sport.tvp.pl

10:00
WTA Tour, Kuala Lumpur, Malezja – II runda: SARA SORRIBES TORMO – YING-YING DUAN na żywo
sport.tvp.pl

12:00 ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie – 1/4 finału: ROBIN HAASE – DAMIR DZUMHUR na żywo
Polsat Sport Extra HDIpla

12:00
WTA Tour, Kuala Lumpur, Malezja – II runda: SHUAI PENG – MAGDALENA LINETTE na żywo
sport.tvp.pl

14:00
ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 1/4 finału: FERNANDO VERDASCO – GAEL MONFILS na żywo
Polsat Sport HDIpla

16:00
ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 1/4 finału: ANDY MURRAY – PHILIPP KOHLSCHREIBER na żywo
Polsat Sport HDIpla

18:00
ATP World Tour 500, Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 1/4 finału: EVGENY DONSKOY – LUCAS POUILLE na żywo
Polsat Sport HDIpla

23:00
ATP World Tour 500, Acapulco, Meksyk: 1/4 finału: STEVE JOHNSON – MARIN CILIĆ na żywo
Polsat Sport HD
Ipla


19:30 Magazyn THE WORLD SAILING SHOW 2017 premiera.200
Sportklub

inne
17:45 Magazyn SPORT NEWS+ premiera.200
CANAL+ Sport HD

18:30
Magazyn SPORT TELEGRAM na żywo
TVP 2 HD


19:20
Magazyn SPORT na żywo


19:25
Magazyn SPORT na żywo


22:55 
Magazyn WIADOMOŚCI EUROSPORTU premiera.200
Eurosport 1 HD

23:15
 
Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo
TVP Sport HD


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianie