Sport w TV: czwartek – 2 marca 2023

Wykaz zawiera informacje o transmisjach na żywo i premierach w polskich telewizjach wraz z obsadami dziennikarzy.

HIT DNIA: Copa Del Rey – 1/2 finału: REAL MADRYT – FC BARCELONA



18:00 Magazyn KRONIKI LALIGA


18:25 Saudi Professional League – 19. kolejka: AL-WEHDA – AL-HILAL


20:00 Magazyn LIGUE 1 SHOW


20:05 Copa Del Rey – 1/2 finału: STUDIO 

Studio: Rafał Patyra – Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
Reporter: Hubert Bugaj

20:30 Magazyn LALIGA SHOW


20:50 KNVB Beker – 1/4 finału: DE GRAFSCHAAP  – AJAX AMSTERDAM

Komentarz: Piotr Przybysz – Piotr Kobierecki

20:55 Copa Del Rey – 1/2 finału: REAL MADRYT – FC BARCELONA 

Komentarz w TVP: Jacek Laskowski – Robert Podoliński (z Madrytu)
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Menkina


15:35 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: STUDIO


16:10 Puchar Świata, Nove Mesto, Czechy: SPRINT MĘŻCZYZN

Komentarz: Piotr Sobczyński – Weronika Nowakowska


12:00 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: STUDIO 


12:20 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: SZTAFETA NA 4X5 KM KOBIET 



19:00 DAZN Boxing Show: KONFERENCJA PRASOWA


22:30 Magazyn BOXING WORLD WEEKLY

Redakcja:


20:00 Premier League Darts, Exeter, Anglia: DZIEŃ 5 

Komentarz: Kuba Łokietek – Arkadiusz Salomon


09:00 LPGA – HSBC Women’s Championship, Singapur: RUNDA 1

Komentarz: Jacek Person

16:00 PGA Tour – Puerto Rico Open, Rio Grande, Portoryko: RUNDA 1


20:00 PGA Tour – Arnold Palmer Invitational, Bay Hill, USA: RUNDA 1
*(również o 22:30)

Komentarz: Jacek Person 


01:35 NHL: PHILADELPHIA FLYERS – NY RANGERS


02:05 NHL: EDMONTON OILERS – TORONTO MAPLE LEAFS


02:35 NHL: DALLAS STARS – ARIZONA COYOTES


03:05 NHL: COLORADO AVALANCHE – NEW JERSEY DEVILS


04:05 NHL: ANAHEIM DUCKS – WASHINGTON CAPITALS


04:05 NHL: VEGAS GOLDEN KNIGHTS – CAROLINA HURRICANES


12:00 Magazyn NHL ON THE FLY


18:55 Svenska Hockeyligan: SKELLEFTEÅ AIK – LULEÅ



10:00 PZ kosz: KONFERENCJA PRASOWA na żywo


 12:35 CBA: BEIKONG – JIANGSU na żywo


17:20 Energa Basket Liga – 21. kolejka: SUZUKI ARKA GDYNIA –TAURON GTK GLIWICE

Komentarz: Adam Romański – Tomasz Jankowski


17:45 Magazyn BASKET+ 


20:00 Euroliga – 26. kolejka: PANATHINAIKOS ATENY – ANADOLU EFES STAMBUŁ

Komentarz: Adam Romański – Marek Popiołek

21:30 Magazyn NBA ACTION 

Redakcja: Jakub Kręcidło 


22:00 Magazyn BASKET OFFICE 
*(o 23:00 dogrywka)

Studio: Gabriel Robaczewski, Artur Kwiatkowski – Michał Łopaciński, Marcin Więckowski 


16:35 Halowe Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA
*(bez studia)


16:35
Halowe Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja: DZIEŃ 1 – SESJA WIECZORNA
*(od 17:30 w TVP Sport)

Studio: Szymon Borczuch – Małgorzata Hołub-Kowalik, Marek Plawgo (ze Stambułu)
Reporter: Aleksander Dzięciołowski

Komentarz: Przemysław Babiarz -Sebastian Chmara (ze Stambułu)

16:45 Halowe Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja: KWALIFIKACJJE DO SKOKU WZWYŻ KOBIET


17:00 Halowe Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja: KWALIFIKACJJE DO PCHNIĘCIA KULĄ MĘŻCZYZN


17:40 Halowe Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja: KWALIFIKACJJE DO TRÓJSKOKU MĘŻCZYZN


18:15 Halowe Mistrzostwa Europy, Stambuł, Turcja: KWALIFIKACJJE DO PCHNIĘCIA KULĄ KOBIET 



18:20 Mistrzostwa Świata, Heerenveen, Holandia: DZIEŃ 1
*(od 20:00 również w Polsat Sport Extra)

Komentarz w Eurosporcie Extra: Paweł Ulbrych – Paweł Jaroszek
Komentarz: Marcin Lepa – Sławomir Chmura


18:30 Liga Mistrzów EHF – 14. kolejka , gr. B: STUDIO
*(również o 20:30)

Studio: Łukasz Lasia – Iwona Niedźwiedź, Grzegorz Tkaczyk (z Kielc)

18:40 Liga Mistrzów EHF – 13. kolejka , gr. B: ŁOMŻA INDUSTRIA KIELCE – FC BARCELONA

Komentarz: Piotr Karpiński – Krzysztof Bandych (z Kielc)
Komentarz w Radio Gol 1: Bartosz Pająk

19:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 22 kolejka: RHEIN-LECKAR LÖWEN – WETZLAR


20:35 Liga Mistrzów EHF – 14. kolejka , gr. A: SC MAGDEBURG – DINAMO BUKARESZT


20:40 Liga Mistrzów EHF – 14. kolejka , gr. A: FC PORTO – ORLEN WISŁA PŁOCK

Komentarz w Eurosporcie: Michał Wszołek – Michał Świrkula
Komentarz w Radio Gol 2: Bartosz Pająk


16:20 Liga Mistrzyń – 1/8 finału: FENERBAHCE  STAMBUŁ – GRUPA AZOTY CHEMIK POLICE

Komentarz: Marek Magiera – Joanna Kaczor-Bednarska 

19:45
Liga Mistrzyń – 1/8 finału: DEVELOPRES BELLA DOLINA RZESZÓW – VOLÉRO LE CANNET

Komentarz: Adrian Brzozowski – Joanna Mirek


17:30 PlusLiga – 26. kolejka: BBTS BIELSKO-BIAŁA – TREFL GDAŃSK

Komentarz: Tomasz Krochmal – Ireneusz Mazur (z Bielsko-Białej)

20:30
Tauron 1. Liga – 24. kolejka: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – CHEMEKO-SYSTEM GWARDIA WROCŁAW

Komentarz: Damian Dacewicz – Maciej Jarosz


16:45 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: STUDIO 
*(również o 18:30)


17:30 Mistrzostwa Świata, Planica, Słowenia: KWALIFIKACJE DO KONKURSU MĘŻCZYZN

Komentarz w Eurosporcie: Marek Rudziński – Igor Błachut (z Planicy)l
Komentarz w Radio Gol 1: Mateusz Stóf 



17:00 Gala WAITW Fight Night, Tczew: WAŻENIE 


20:00 Magazyn KOLOSEUM 

Studio: Łukasz Jurkowski, Igor Marczak – Tomasz Marciniak, Bartłomiej Stachura, Cezary Oleksiejczuk, Mansur Abdurzakov, Mateusz Gamrot, Przemysław Saleta

22:20
 UFC 285: ODLICZANIE


01:00 ATP Tour 500 – Abierto Mexicano Telcel, Acapulco, Brazylia – 2. runda: TARO DANIEL – CASPER RUUD

Komentarz: Dawid Olejniczak


03:00 ATP Tour 500 – Abierto Mexicano Telcel, Acapulco, Brazylia – 2. runda: TAYLOR FRITZ – DENIS SHAPOVALOV

Komentarz: Dawid Olejniczak 


05:00 ATP Tour 500 – Abierto Mexicano Telcel, Acapulco, Brazylia – 2. runda: NUNO BORGES – HOLGER RUNE

Komentarz: Tomasz Lorek


12:00 ATP Tour 500 – Dubai Duty Free Tennis Championship, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: ALEXANDER ZVEREV – LORENZO SONEGO

Komentarz: Filip Gawęcki

14:00 ATP Tour 500 – Dubai Duty Free Tennis Championship, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: BOTIC VAN DE ZANDSCHULP – ANDRIEJ RUBLOW

Komentarz: Filip Gawęcki

16:00 ATP Tour 500 – Dubai Duty Free Tennis Championship, Dubaj, ZEA – 1/4 finału:: NOVAK DJOKOVIĆ – HUBERT HURKACZ

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

18:00 WTA 250 – ATX Open, Austin, USA – 2. runda: ANNA-LENA FRIEDSAM – ERIKA ANDREEVA 


18:30 ATP Tour 500 – Dubai Duty Free Tennis Championship, Dubaj, ZEA – 1/4 finału: DANIŁ MIEDWIEDIEW – BORNA CORIĆ
*(również o 19:45 w Polsacie Sport Extra)

Komentarz: Tomasz Tomaszewski

21:30 WTA 250 – ATX Open, Austin, USA – 2. runda: MARTA KOSTJUK – MADISO BRENGLE 


21:30 WTA 250 – Monterrey Open, Monterrey, Meksyk – 2. runda: XINYU WANG – MAYAR SHERIFF 


22:30 ATP Tour 500 – Abierto Mexicano Telcel, Acapulco, Brazylia – 1/4 finału: MACKENZIE MCDONALD – TOMMY PAUL

Komentarz: Dawid Olejniczak


23:30 WTA 250 – ATX Open, Austin, USA – 2. runda: CALY MCNALLY – DANIELE COLLINS 


02:00 
AEW Dynamite: GALA 


19:35 Magazyn SPORT na żywo


19:45 Magazyn SPORT na żywo


20:10 Magazyn SPORT na żywo


23:30 Magazyn SPORTOWY WIECZÓR na żywo


*Rozpiska jest cały czas aktualizowana! Obsady dziennikarzy mogą ulec zmianom